Ви знаходитесь: Головна / Новини / Громадських активістів навчали стріляти

Громадських активістів навчали стріляти

Вже вдруге поблизу Тернополя, на полігоні біла села Біла, провели навчання для населення. Цього разу поводитися зі зброєю вчили громадських активістів.

ОЛЕКСАНДР ВАРАКУТА, полковник запасу Національної гвардії:

«Ми спільно з Національною гвардією, яка дислокується  у нас, вони пішли нам на зустріч. Дають відповідні забезпечення навчальних місць. Спочатку вивчається теорія, попередження, інструктаж по мірам безпеки, як поводитися зі зброєю. Потім відповідні нормативи будуть, як відповідно оснащувати автомат Калашникова і безпосередньо практична стрільба».

Голова Тернопільської ОДА, який є водночас головою Ради оборони області каже, такі вишколи треба проводити регулярно.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«В ближчому часі ми перейдемо на формат регулярних навчань для структур територіальної оборони по всій області. В кожному районі Тернопільської області у нас сформовані загони територіальної оборони, загальна кількість службовців добровольців складає близько двох тисяч осіб. Я думаю, що зараз якраз завдання наше, як держави, завдання як обласної державної адміністрації, підвищувати кваліфікацію молоді і бажання служити в Збройних силах України».

Самі ж учасники вишколу кажуть, раніше з вогнепальної зброї не стріляти і не дай Боже, щоб довелось. Однак, таке вміння, вважають, потрібне.

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, активіст ГО «Файне місто»:

«Раніше нам ніколи не доводилось мати діло з вогнепальною зброєю, але зараз, такий стан в країні, що це обов’язок людини знати, як поводитися зі зброєю, щоб не дай Боже, вміти правильно діяти в певних ситуаціях».

КАТЕРИНА РУДЯК, заст. голови ГО «ФРІ» у Тернополі:

«Нестабільна ситуація в країні, самі розуміємо, що війна. Планую, покращити свої вміння стрільби, дізнатися більше, взагалі, що це таке, про зброю, як правильно використовувати».

Голова обласної адміністрації каже, обмежувати стрільбою військові вишколи не будуть. В планах комплекс військово-тактичних занять, навчання з екстремальної та військової медицини.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top