Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Дні Європи у Тернополі. Як це було?

Дні Європи у Тернополі. Як це було?

Вже цими вихідними європейські гості, звичаї та символіка полонять наше місто. Традиційне відзначення Днів Європи в Україні вже протягом кількох травнів не оминає й Тернополя. У здобутку вже – й Прапор ради Європи. Та 6 років тому саме Тернопіль був основним місцем цих святкувань в країні. Наші кореспонденти пригадали, як це було.

Уже 12 років поспіль у третю неділю травня різні міста України відзначають Дні Європи. Не оминає цієї події і Тернопіль. Але у 2009 р. епіцентром європейських святкувань в Україні була не столиця чи інші великі міста, а саме наш обласний центр. Тоді урочистості відбулися не лише за участю місцевої громади, а й 14-ти іноземних делегацій, які завітали в Тернопіль на запрошення міської влади. Рівень організації Днів Європи у Тернополі представник Єврокомісії назвав найвищим.

ВОЛОДИМИР ДІДИЧ, брав участь в організації Днів Європи в Україні у Тернополі у 2009 р.:

«Було відзначено, що Дні Європи в м. Тернополі відбулися на високому рівні. Це дало можливість тернополянам більш ознайомитися з діяльністю країн–членів Євросоюзу, дало можливість діловим колам Тернопілля репрезентувати свої підприємства, шукати спільних якихось зв’язків, налагоджувати співпрацю з представниками цих країн».

Святкові заходи тривали близько тижня. Завітали на них відомі не тільки в Україні зірки. Ґрунтовна підготовка і якісне проведення Днів Європи ще тоді показали, в якому напрямку прагне рухатися і розвиватися наш край. Тому й сьогодні важливо – не звертати з обраного шляху і зробити Тернопіль європейським.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top