Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти з особливими потребами взяли участь у фотоконкурсі

Діти з особливими потребами взяли участь у фотоконкурсі

«Ти це зумієш» – фотоконкурс із такою назвою провели серед дітей з особливими потребами. Із майже п’ятдесяти світлин журі обрало кращі. Та не залежно від того, яке місце зайняли юні фотоаматори, усіх учасників нагородили цінними подарунками.

Світлини цих дітей особливі, переконаний директор «Станції юних техніків». Відтак, аби відзначити та стимулювати юних фотоаматорів, для них організували конкурс. Усього участь взяли, каже Олег Ковальчук, дев’ятеро вихованців загальноосвітніх шкіл і спеціальної школи-інтернату для дітей із вадами слуху.

ОЛЕГ КОВАЛЬЧУК, директор КЗ ТМР «Станція юних техніків»

«В загальному близько представлено 45-47 фотографій по 4 тематиках. Працювало, відповідно, журі з кращих фотографів і кореспондентів міста Тернополя, представників засобів масової інформації, які відібрали на нагородження більшу частину цих фотографій».

Одними з кращих виявилися шістнадцятирічні Юлія Гордій та Юлія Муравицька. Їхні світлини зайняли перші, другі та місця у різних тематиках.

ЮЛІЯ МУРАВИЦЬКА, юний фотограф

«– А подобається тобі? – Так, подобається. – А що любиш фотографувати: природу, людей? – Ну, я фотографую природу, людей, квіти. – Хочеш в майбутньому фотографувати? – Так».

ЮЛІЯ ГОРДІЙ, юний фотограф

«Природу люблю фотографувати, людей. В мене була така фотографія, годинник там зображений, то я як перше місце зайняла, дуже рада була. Ну, я була в Чернівцях, шестеро були, там був фотоконкурс. І там я зайняла перше місце за портрет».

Та не залежно від того, яке місце посіли юні фотоаматори, усіх їх нагородили грамотами та цінними подарунками. Останні для особливих дітей забезпечили меценати, зокрема депутат Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк. Він каже, залишитись осторонь він не міг, тому й вирішив допомогти.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, Голова Правління ГО «Тернопіль Європейський»

«Говорять люди, що всі діти є одинакові. Але є такі дітки, які при народженні отримують поцілунок Господа Бога. Ці дітки мають дуже багато різних талантів. Хочу подякувати їхнім батькам, тому що вони в дитинстві їхній талант зуміли побачити, дали поштовх і розвинули його. Хочу подякувати також їхнім вчителям. Хочу подякувати так само цим діткам, тому що, дивлячись на їхні витвори мистецтва, починаєш задумуватись про щось велике, глибоке. Ці дітки навчають нас дивитись на світ трошки іншими очима».

Переглянути світлини від особливих дітей можна в Українському домі «Перемога».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top