Ви знаходитесь: Головна / Новини / Консули сусідніх держав вивчали потенціал Тернопільщини

Консули сусідніх держав вивчали потенціал Тернопільщини

Аби залучити якомога більше інвестицій на Тернопільщину і так покращити економічну ситуацію в регіоні, керівництво облдержадміністрації запросило в гості консулів.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Ми сьогодні започаткуємо новий етап розвитку взаємовигідних відносин між нашими територіями, між нашими країнами і підприємствами, котрі мають місце на території Тернопільської області і України».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми готові надавати максимальне сприяння кожному інвестору, який готовий вкладати кошти в створення нових робочих місць, створення виробництва, розвиток інфраструктури м. Тернополя. Ми готові ділитися своїми ідеями, своїми можливостями, своїми побажаннями і готові до діалогу з нашими зарубіжними партнерами».

Відвідати наш край запросили представників сусідніх з Україною держав, щоб особисто презентувати їм потенціал області.

ВЯЧЕСЛАВ ВОЙНАРОВСЬКИЙ, керівник представництва МЗС в Західному регіоні

«Керівництво області представить можливості Тернопільщини. І я зі свого боку, як представник МЗС, буду просити наших колег, консулів довести цю інформацію і до дипломатичних місій, і також до торгово-економічних відділів посольств. І далі, відповідно, ця інформація буде доведена до чинників цих держав, які займаються торговельно-економічною співпрацею».

Консули погодилися донести до бізнесменів своїх країн можливості Тернопільщини. Та паралельно запропонували і свої резерви.

ЯНКА БУРІАНОВА, Генеральний консул Словаччини в Ужгороді

«Ми очікуємо представлення можливостей. Але, звичайно, що запропонуємо і ми можливості наших держав, що можна оферувати Україні і яку співпрацю найближчу оферуємо».

Водночас консули зауважили, що це перша така зустріч, де вони можуть познайомитися з колегами–представниками інших країн. При нагоді розповіли тернополянам про нововведення у видачі польських віз, які чекатимуть їх вже за місяць.

БЕАТА БЖИВЧИ, Генеральний консул Польщі в Луцьку

«Під кінець червня всі країни шенген будуть змушені запровадити також ще одну процедуру для людей, які будуть отримувати візи – це біометричні дані, які ми будемо брати в українців».

Після обговорення іноземні гості відвідали одне з харчових підприємств області, де на власні очі оглянули виробництво із залученням іноземних інвестицій.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top