Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міський голова нагородив матерів обдарованих дітей

Міський голова нагородив матерів обдарованих дітей

В міській раді нагородили матерів дітей, що стали призерами всеукраїнських та міжнародних наукових олімпіад і спортивних змагань. Нагороджені матері зізнаються: дітьми пишаються, а таке відзначення для них – це, звичайно, приємно. Кажуть, діти постійно працюють над собою, і дуже важливо, щоб домашня атмосфера цьому сприяла.

п. Людмила, нагороджена мама

«Саме цього року вона брала участь у п’яти обласних олімпіадах. А саме з української, англійської мови, фізики, хімії та географії. Вона виборола чотири перших місця і одне третє. І саме перед нею був вибір, в якій же олімпіаді всеукраїнського значення брати участь. Вона вибрала англійську мову цього року».

п. Наталя, нагороджена мама

«Він виборов також перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з біології. Також писав науково-дослідну, цікаву, яка стосується генетики в Малій академії наук, і на Всеукраїнському етапі здобув диплом І-го ступеня. Можливо, оті здобутки – це результат того, коли дитину в сімї люблять, і коли дитина в сім’ї дуже плекана, і… і бажана».

Висловив подяку та привітав матерів міський голова Тернополя – Сергій Надал. Каже, подарунки символічні, і не є таємницею.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Це не є секрет. Вони отримали подяки, квіти і пам’ятні сувеніри-подарунки. Можливо, вони не є настільки дорогими, але це знак уваги, знак поваги до них, а через них і до всіх матерів Тернополя».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top