Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / На Тернопільщині засуджений до довічного ув’язнення отримав український паспорт

На Тернопільщині засуджений до довічного ув’язнення отримав український паспорт

В Україні майже 5 тисяч осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, станом на 1-е квітня цього року, не мали паспорта. За перший квартал документ, який посвідчує українське громадянство, отримали близько півтори тисячі осіб, на розгляді в державній міграційній службі знаходиться ще майже стільки ж справ. Серед причин відсутності головного документу є його втрата, вилучення під час слідства або не отримання його взагалі. Зараз паспортизація осіб, які відбувають покарання,  проходить і в Тернопільській області.

ТАРАС БАКУН, ст. інспектор відділу соціально-виховної роботи із засудженими Чортківської установи виконання покарань №26:

«Виготовлення паспорта – це являється одною нашою прерогативою, це одна з таких основних напрямків роботи – це забезпечення паспортами громадян України – особам, які утримуються, зокрема у нашій установі».

У вівторок в Чортківській установі виконання покарань № 26 паспорт отримав чоловік, засуджений до довічного ув’язнення. Він відбуває покарання в секторі максимальної безпеки.

засуджений до довічного ув’язнення:

«Я його чекав 7 років. В тюрмі проживаючи. До цього паспорта в мене… Загублений був. Паспорт я получив сьогодні. З радістю, і з Богом. Сьогодні рано я розписувався, і дякував начальнику режима содіржанія».

До слова, в Тернопільській області з початку року вже виготовили 25 паспортів особам, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top