Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині провели Чемпіонат області з волейболу

На Тернопільщині провели Чемпіонат області з волейболу

Чемпіонат області з волейболу, каже організатор Віктор Туркула, він організовує вдруге, оскільки любить і сам професійно займається цим видом спорту вже давно. Щодо цьогорічних змагань, то участь у них, розповідає, взяли команди з Бережан, Борщева, Скалату, Теребовлі, та найбільше учасників відгукнулось саме з Тернополя.

ВІКТОР ТУРКУЛА, організатор, учасник Чемпіонату області з волейболу

«Десь там плюси, там мінуси. Минулого року було більше мінусів, цього року вже трохи краще, тому що вже навчились на своїх помилках, бо, кажу, ми тільки другий рік проводимо. Та в нас Чемпіонат проходить дев’ять команд, кожен з кожним грає вдома, на виїзді, вдома, на виїзді».

Відтак за підсумком вісімнадцяти турів перемогу здобула команда з Бережан, друге місце зайняла «Файне місто Тернопіль», а третє – волейболісти з Борщева.

ВІКТОР ІВАХІВ, капітан команди «Бережани»

«Думали, що будемо мінімум в призах, це – перше, друге, третє місце, але вийшло так, що за три тури до кінця ми стали чемпіонами. Хочеться подякувати своїм хлопцям, які проявили високу майстерність і показали результат, бо тому що без них я б зараз тут перед вами не стояв».

СТЕПАН ДЕКА, гравець команди «Файне місто Тернопіль»

«В принципі, по Чемпіонату ми, напевне, не повністю себе проявили, всі свої можливості. Хотілось би перше, звичайно, але загалом задоволені, я думаю, ми заслужили на друге місце. Обов’язково будемо всі готуватися, намагатися, ну, зібратись, щоб на такому ж рівні і, можливо, вже наступного року нам вдасться чемпіонами стати. Будемо працювати для цього».

Своїх суперників учасники обласного чемпіонату з волейболу оцінюють гідно та, кажуть, не відмовляться позмагатись і наступного року.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top