Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині пройде універсіада з веслування на байдарках і каное
На Тернопільщині пройде універсіада з веслування на байдарках і каное

На Тернопільщині пройде універсіада з веслування на байдарках і каное

Чотири дні – у четвер, п’ятницю, суботу та неділю – Тернопільщина прийматиме гостей з різних регіонів України. На універсіаду з веслування, каже президент обласної Федерації каное, очікують чимало молодих людей з різних областей України. За правилами кожен регіон представлятиме одна команда, всі учасники – студенти.

ВІКТОР КУЗЯК, віце-президент Федерації каное України і президент Федерації каное Тернопільської області

«Будуть приймати участь студентські команди зі всієї України. Дуже приємно навіть буде представити тернопільських веслувальників тут. І серед них будуть 2 призери Чемпіонату Європи Ельнур Ахадов і Денис Коваленко, які буквально 2 тижні назад в Чехії вибороли бронзові нагороди Чемпіонату Європи».

Пройде універсіада уже цих вихідних у селі Біла Тернопільського району на каналі, який в народі називають «косою». Маючи такі водні ресурси, каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна, гріх ними не скористатися.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Тому ми плануємо на базі одного з комунальних підприємств створити центр водних видів спорту і Тернопіль перетворити на столицю водних видів спорту України».

Тому зараз, розповідає голова облдержадміністрації, вони активно працюють над облагородженням території навколо каналу.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Ми вже почали відновлення інфраструктури, як ви бачите, тут ще донедавна були тільки кущі, ями, сміття. Сьогодні це розчищена територія. І ставимо в ближчому часі собі за мету якраз відновити ті ключові речі, які потрібні. Це – дорогу, під’їзд, трибуни, які тут були, які демонтували і розікрали, підведення електромережі, яка також тут була, але демонтована успішно за останні роки. Я сподіваюся, що все це нам вдасться спільними зусиллями відновити».

ВІКТОР КУЗЯК, віце-президент Федерації каное України і президент Федерації каное Тернопільської області

«Значить, тут будуть легкоатлетичні площадки, будуть тенісні корти, будуть футбольні, регбійні поля, будуть гандбольні, волейбольні, гандбольні площадки. Так, що тут буде не тільки центр водних видів спорту, а взагалі центр спорту Тернополя і Тернопільської області».

Триватиме універсіада з веслування у селі Біла чотири дні – з 21 по 24 травня. Виконати заплановане облагородження, каже голова обласної адміністрації, до цього часу вони, звісно, не встигнуть, проте, обіцяє, уважно контролювати всі роботи.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top