Ви знаходитесь: Головна / Новини / Порошенківці на День матері організували акцію

Порошенківці на День матері організували акцію

Спеціально до Дня матері тернопільська територіальна організація партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» зорганізувала вітальну акцію. Усім охочим на Театральному майдані у Тернополі волонтери пропонували підписати листівки, які впродовж дня разом із квітами доставляли матерям-адресатам.

НАТАЛЯ СЛЮСАРЕВСЬКА, волонтер акції «Материнська пошта»

«Пропонуємо заповнити відкритку з привітанням від них. Вони заповнюють, відповідно, цю відкритку, записують свій адрес, куди нам треба доставити. І ми також доставляємо їх своїми руками».

Таким чином організатори та волонтери хотіли зробити приємну несподіванку та подякувати усім матерям за їхню любов.

ПАВЛО БИЧ, голова молодіжного крила Тернопільської міської організації партії «БПП «Солідарність»

«Ми святкуємо день жінки, день матері і день дівчини кожного дня, вчора, сьогодні, завтра, післязавтра і завжди. Але, якщо ми будемо деталізувати на якесь свято українське, так, то тоді це в нас друга неділя травня. Я собі заповнив електронну листівку так, як моя матір зараз не в Тернополі, тобто я собі її так передав через фейсбук».

АННА ТАВАЛІКА, волонтер акції «Материнська пошта»

«Я вважаю, що це дуже важливо доставляти своїм батькам радість і показувати їм, наскільки сильно ти їх любиш. І в такий важливий день, я думаю, батькам буде приємно, матерям, якщо їм принесуть такі листівки, що їх діти про них думають».

Цьогоріч, кажуть організатори, вони підготували сто вітальних листівок і подарунків. Та зважаючи на те, що акція приносить багато приємних емоцій, зробити її хочуть більш масштабною.

ВІКТОР ШУМАДА, керівник міського осередку партії «БПП «Солідарність»

«Зародилась ідея такої акції, акцентувати увагу на те, що в цей день дійсно потрібно привітати матір, згадати про маму, подякувати за те, що вона дала життя. Емоції були надзвичайно приємні, адже це такий був сюрприз, багато матерів не очікували на такий подарунок. Тільки найкращі були реакції».

У Тернополі акцію «Материнська пошта» організовують уже третій рік поспіль. Й влаштовувати приємні несподіванки матерям мають намір і надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top