Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Різноманіття їжі та музики на тернопільському фестивалі

Різноманіття їжі та музики на тернопільському фестивалі

Загальноміський пікнік або фестиваль «Вуличний ринок» відбувся у парку імені Тараса Шевченка минулих вихідних. Організатори зізнаються, хотіли аби тернополяни мали можливість насолодитися найкращими стравами, музикою та розвагами. Кажуть, до заходу з такими різним тематичним наповненням готувалися наполегливо.

 ЛЮБОМИР ШИМКІВ, один з організаторів «Вуличного ринку»:

«Наші очікування виправдовуються. Звичайно, є дуже багато робочих моментів, яких би хотілося покращити, і ми вже собі їх записуємо, щоб наступний раз їх поліпшити. Їжа, вона є різна, цікава, є цікаві хороші вироби ручної роботи, плюс погода вдалася, і наразі фестиваль проходить успішно».

«Вуличний ринок» об’єднав різні види відпочинку. Як і обіцяли організатори – їжі було багато. Кухня з найрізноманітнішими стравами – від гострої мексиканської до українських солодощів та морозива. Розваг теж не бракувало. Тут виступали музичні гурти,  проводили тренінги, лекції та продавали вироби ручної роботи.

 ЮЛЯ, учасниця фестивалю, м.Тернопіль:

«В народі називається «мукосолька». Бо воно зроблене з муки та солі. Це є взагалі такий, оберіг такий, який ще в Русі вважалося, що він приносить благополуччя, приносить багатство. Називалося воно колись – хлібосол. Гарна атмосфера, мені все подобається. Взагалі, класно».

НАТАЛЯ, баріста, м. Львів:

«Коли ти розумієш, що це Тернопіль, то насправді це щось просто неймовірне. Бо людей дуже багато. І Тернопіль хоче розвиватися, і це дуже-дуже видно. І це прекрасно. Приїхала сюди взяти активну участь. Зараз маю лекцію, будемо говорити про каву і про культуру споживання кави в Україні».

СЕРГІЙ, шеф-кухар, м. Тернопіль:

«Ми готуємо різні страви. Сьогодні ми готуємо переважно мексиканську кухню.  Дуже цікаво спілкуватись з людьми, слухати людей, побажання їхні, дивитись як вони замовляють, спілкуватись з ними вживу, бачити як вони їдять. Цікаво».

Послухати цікаву музику, поласувати смачненьким та просто відпочити зійшлось чимало тернополян та гостей міста. Неабияку увагу на фестивалі приділили дітям. Для них зробили спеціальну відпочинкову зону. Атмосферою відвідувачі задоволені, кажуть, хотілось би, щоб такі заходи у нашому місті відбувались частіше.

 РОКСОЛАНА, м. Бучач:

«Я приїхала з Бучача. Фестиваль дуже сподобався. Все дуже гарно, музика гарна, люди гарні. Все добре дуже.

–         Що куштували цікавого сьогодні?

–         Поки що нічого не куштувала, тільки бублики.  Було б добре, якби в Тернополі відбувалося більше таких заходів».

 ЮЛЯ, м. Тернопіль:

«Я з сестрою. Нам подобається. Принаймні, морозиво смачне. Все гарно, чудово, що таке відбувається».

 МИХАЙЛО, м. Тернопіль:

«- З ким Ви тут?

–         Я з дружиною, з сімєю.

–         Відпочиваєте. Подобається, не подобається, які загалом враження?

–         Нічо, гарно. Побільше б такого в Тернополі».

Нагадаємо, кошти, зароблені на «Вуличному ринку» організатори планують витратити на облаштування велопарковок міста, а сам фестиваль зробити традиційним.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top