Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополянам допоможуть заповнити декларацію для отримання субсидії

Тернополянам допоможуть заповнити декларацію для отримання субсидії

З початку травня розпочали прийом документів на призначення житлових субсидій. Їх оформлення відбувається за новим механізмом. Потрібно заповнити заяву та декларацію про доходи. З останньою, кажуть громадські активісти, нерідко виникають проблеми. Через недостовірно вказані у ній дані, можуть відмінити надану пільгу, а людям доведеться повертати заощаджені кошти в подвійному розмірі.

ІГОР ШУШКЕВИЧ, активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Вони вписують саму зарплату, не враховують якісь дивіденди, що гроші лежать в банку. Можуть бути за паї нарахування, ну будь-які, все, що вважається доходом. Люди не завжди знають, що це їхній дохід. Людина, коли заповняє декларацію, повинна усвідомлювати, що вона зобов’язується у випадку внесення у декларацію недостовірних даних, повернути в двократному розмірі нараховану їй субсидію і субсидію цю, взагалі, відмінять. Тобто, люди повинні розуміти, що краще проконсультуватися зі спеціалістами, перед тим як нести ці заяви, декларації».

За допомогою у заповненні документів можна звертатися у відділ надання субсидій та до фахівців із громадської організації «Самопоміч»,  що на вул. Руська, 52. Або ж зателефонувавши за номером 52-27-27.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top