Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Тернополяни бігли за здоров’я

Тернополяни бігли за здоров’я

На вихідних тернополяни бігли заради здоров’я.До того ж – не лише свого. У суботу вранці на Театральному майдані відбувся марафон «Естафета добра».

НАТА БЕНЧ, організатор проекту «Марафон добра» – «Благодійний марафон»:

«23 травня ініціювали благодійний марафон, метою якого є зібрати 150 тис.грн. на холдер електроенцефалограф це апарат, який необхідний діткам області, хворим на епілепсію.Саме тому, благодійний марафон це не дистанція 42 км 195 м, тут все ж таки йде акцент на слово «Благодійний марфон», це марафон хороших справ, який сьогодні лише започаткувався, але буде тривати, сподіваюся, роками».

Для учасників не було жодних обмежень у віці, бігли всі охочі. Маршрут пролягав центральною частиною міста, від Театрального майдану, вулицями: Словацького, Грушевського, Листопадова, Руська та бульвар Шевченка. Учасники марафону розповідають, для них такий біг лише в радість.

ЮЛЯ КІЦАК , школярка:

«Я вирішила піти, щоб допомогти зібрати гроші і, щоб всі здружилися. Тут просто цікаво бігти між всіма людьми».

РОМАН БАЛИЧ, студент ТДМУ:

«Перш за все, здорово для нашого організму, адже як бачите, ми з медичного університету. Ну, і друге, це благодійність. Благодійність заради якої потрібно віддавати хоча б маленьку часточку себе, але дійсно потрібно віддавати, тому що саме дітям, маленьким дітям, хворим на епілепсію, потрібна наша допомога, потрібна будь-яка підтримка, адже вони цього варті і вони наше майбутнє».

ВІКТОР КУШНАРЬОВ, студент ТДМУ:

«Я рахую, що в даний момент, Україна показала себе, як згуртоване суспільство і зараз треба починати думати куда ще спрямувати гроші. Так ось, я рахую, що епілепсії і, взагалі, усі неврологічні хвороби в дітей, це та ланка, та ніша, на яку дуже мало уваги спрямовано, і таким чином можна хоч трошки звернути увагу суспільства на це».

Співорганізатором марафону виступили департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обладміністрації та місцевий осередок партії «Солідарність».

ОЛЕКСАНДР ПОХИЛИЙ, представник ТТО партії «СолідарністьБПП»:

«Я вважаю, що це дуже правильний крок, ми маємо спільно єднатись, заради нашого майбутнього, заради того, щоб виконувати якісь цілі, які є недосяжними для однієї людини, але можуть бути виконані шляхом, гуртом. Тобто, коли ми єднаємось, ми є силою».

Під час марафону вдалося зібрати 31 тисячу гривень – це вже чимала частина необхідної суми. Організатори кажуть, збір коштів продовжать, адже мають ціль купити апарат для хворих дітей.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top