Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Тернопільських дошкільнят навчають бути здоровими

Тернопільських дошкільнят навчають бути здоровими

Займатися спортом та дотримуватися здорового способу життя потрібно з дитинства. У цьому переконані активісти міської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч».А тому взялися проводити  для дошкільнят «Дні здоров’я».

ПЕТРО МЕЛЬНИК, координатор проекту «Здорове місто»:

«Кожен четвер ми вибираємо будь-який садочок міста Тернополя, і спільно з вихователями проводимо в цих садочках Дні здоров’я. Наша ціль – щоб діти були здорові, масове залучення дітей до заняття спортом».

Цього разу тематичне заняття провели в навчально-виховному комплексі номер 1. Дітей розважали аніматори з танцями, рухливими іграми та естафетами. А ще маленькі глядачі дізналися, що таке бойовий гопак.

ІГОР ІЩУК, тренер з бойового гопака:

«Показуємо, що таке – бойове мистецтво українське, щоб хлопці вже з молодого віку цікавилися своїм, а не запозиченими бойовими мистецтвами. Продемонстрували, що воно цілком універсальне, працюють зі зброєю, руками, ногами. Але це – лише маленька частина того, чого ми навчаємо».

Дошкільнята такі уроки засвоїли швидко. І навіть розповіли нам, що роблять для того, аби бути у доброму здоров’ї.

«Зарядку, кожен день. Умиваюся кожен ранок».

Також активісти підготували для дошкільнят буклети, де розмістили список спортивних гуртків міста та комплекс вправ, які діти можуть самостійно виконувати вдома.

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top