Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Тернопільські держслужбовці співали просто неба

Тернопільські держслужбовці співали просто неба

Черговий робочий день у Тернопільській облдержадміністрації перетворився у концерт просто неба. Для цього працівники залишили свої робочі місця і вишикувалися перед приміщенням ОДА.

Більше трьох сотень працівників Тернопільської облдержадміністрації об’єдналися в популяризації української традиції. З нагоди Дня вишиванки вони не лише вдягнули національне вбрання, а й продемонстрували його всьому місту. Зібратися перед входом у місцевий «білий дім», який, до речі, також оформили в українському стилі, у такому вигляді їм довелося вперше. Та й вишиванку, кажуть, вдягають не так часто, як хотілось би.

НАТАЛІЯ ГУРЗА, працівник департаменту соцзахисту населення Тернопільської ОДА:

«Я сьогодні беру участь вперше в такім заході і мені це дуже подобається. Ми українці, український народ. Ця вишиванка дуже личить нашим людям. – А Ви особисто часто в вишиванці ходите? – Ні, я не часто ходжу у вишиванці».

ВІТАЛІЙ ГАЙДАМАХА, працівник апарату Тернопільської ОДА:

«Коли свято – тоді вдягаю. Так як в нас колектив дуже великий – можна зустрітися принаймні в обідній час, поспілкуватись».

Натомість голова Тернопільської обласної адміністрації вишиванки вдягає часто. Зізнається, що в його колекції їх п’ять. То ж з радістю підтримав ідею своїх працівників і, так би мовити, передав естафету у столицю.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми сьогодні спокійно можемо зробити виклик Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України на предмет того, чи здатні вони будуть в наступному році, в цей день вивести більшу кількість представників своїх органів державної влади на майдан перед своїми установами, щоб продемонструвати, що вони мають спільну позицію зі всією громадськістю України і ставлять собі за мету популяризувати українську культуру».

Вистроївшись на сходах перед адміністрацією, колектив виконав пісню на слова Дмитра Павличка:

 «Два кольори мої, два кольори,

Оба на полотні, в душі моїй оба

Два кольори мої, два кольори:

Червоне – то любов, а чорне – то журба».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top