Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопіль влаштує у столиці міжнародний інвестиційний форум

Тернопіль влаштує у столиці міжнародний інвестиційний форум

27 травня у Торгово-Промисловій палаті відбудеться подія у сфері інвестиційного розвитку областей України: Міжнародний бізнес-форум «Invest in Ternopil 2015».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це є надзвичайно серйозний рівень організації, тому що будуть присутні представники посольств багатьох країн, представники інвестиційних фондів, представники венчурних фондів, представники світових компаній бізнесових, які займаються різними видами бізнесу виробництва і працюють в Україні і не лише в Україні».

ІЛО ГЛОНТІ, радник міського голови Тернополя з питань проведення реформ та залучення інвестицій:

«Этот форум по своей форме, по своей идее будет уникальным форумом, во-первых в истории Тернополя это будет первый международный форум, при таком количестве международных гостей, при таком количестве внимания, кроме того, что там будут гости, которые уже, голова перечислил, там будет множество представителей разных медиа и, в том числе, представители международного медиа, что является огромным потенциалом для привлечения внимания международного сообщества».

Ініціатором та організатором проекту є радник міського голови Іло Глонті. Разом із командою молодих реформаторів він створив ресурс, де розміщена детальна інформація про форум.

ІЛО ГЛОНТІ, радник міського голови Тернополя з питань проведення реформ та залучення інвестицій:

«В конечном итоге можно сказать, что была проделана огромная робота за короткое время. Мы создали сайт, я вот хочу вам его показать, это сайт «Invest in Ternopil», на котором можете посмотреть любые новины, по тому, что будет происходить на форуме. А также этот сайт не просто краткосрочный, он не для конкретного только форума, это для будущего Тернополя. То есть его можно использовать в будущем любое местное правительство, которое будет. И сможет там размещать свои инвестиционные проекты».  

Під час Міжнародного форуму презентуватимуть проекти на тему інвестування, запропоновані міською радою, підприємцями та виробниками, які працюють у Тернополі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«По-перше, Іло буде робити презентацію, яка буде називатися «Тернопіль – креативне місто». Це буде, взагалі, новий формат, якого презентацію раніше ми не робили. Ми плануємо презентувати один проект інфраструктурний, це буде проект розвитку аеропорту. Крім того буде презентовано декілька проектів у сфері туризму, у сфері спорту, проект, який зв’язаний з Тернопільським ставом. Крім того, будуть презентовані проекти, які зв’язані як можливі майданчики для міжнародних фестивалів, конференцій, форумів. Окремо будуть презентовані проекти у сфері IT-технологій, і заклади громадського харчування».

Після Міжнародного бізнес-форуму «Invest in Ternopil 2015» у Києві, аналогічний захід організатори обіцяють провести і в Тернополі.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top