Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Тернопіль» з чернівецькою «Буковиною» зіграли в нічию

«Тернопіль» з чернівецькою «Буковиною» зіграли в нічию

Травень у Тернополі розпочався із західноукраїнського дербі між муніципалами і чернівецькою «Буковиною». Перший гол у ворота суперника забив місцевий клуб «Тернопіль». Та вже по закінченні гри, на додаткових хвилинах, гостям із Чернівців все ж вдалось зрівняти рахунок.

Перший тайм першої травневої гри у Тернополі запам’ятався кількома гострими моментами від обох команд. Але відкрити рахунок вдалось все-таки муніципалам на тридцять другій хвилині матчу.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Ясно, що нам важко після 3 програшів. Не можемо вийти з тієї ями. Думали, хоч трохи, але, бачите, треба далі працювати, треба далі думати над тим всім, як ту команду нашу психологічно витягнути, щоби стати на ті рельси, на яких ми йшли раніше. Да, важкувато».

ЮРІЙ ГІЙ, головний тренер чернівецької «Буковини»

«Була боротьба від 1 до 95 хвилини на кожному клаптику поля. Ніхто не хотів уступати ні ми, ні «Тернопіль» після невдалих ігор».

Наступна ж сорокап’ятихвилинка пройшла без жодного забитого гола. Проте рахунок гостям із Чернівців зрівняти таки вдалося. М’яч у ворота муніципалів «буковинці» забили вже по закінченні гри, під час додаткового часу. От тільки такий розвиток подій викликав у тренерів обох команд суперечливі емоції.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Ну, ви знаєте, важко получати. Суддя добавляє 5 хвилин, а на 7 і 30 секунд дають в нашу сторону пенальті. Я не можу зрозуміти, я думав, там просто дали, що від воріт, а тут бачу пенальті. Ну, однозначно, що ми знали, що така гра буде, ми не чекали від неї нічого».

ЮРІЙ ГІЙ, головний тренер чернівецької «Буковини»

«Я не знаю, мені хлопці зараз в роздягальні сказали, що там хтось із захисників господарів рукою зіграв. Я взагалі не розумію суддівства. В принципі, я взагалі не хочу коментувати дії судді і так далі».

Відтак першотравневе західноукраїнське дербі закінчилось з рахунком 1:1.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top