Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль отримає Почесну Таблицю Ради Європи

Тернопіль отримає Почесну Таблицю Ради Європи

Тернопіль відзначили за кордоном. Цьогоріч місто отримає Почесну Таблицю Ради Європи. Міський голова розповідає, ця міжнародна організація вже неодноразово нагороджувала Тернопіль.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це вже третя почесна відзнака Ради Європи, яку отримує муніципалітитет міста Тернополя. Перша – це була Почесна Грамота, другим був Почесний Прапор Ради Європи, який нам вручали минулого року».

Всього відзнак – 4. Тернополю залишилося здобути ще Приз Ради Європи. Ці нагороди отримують міста, яким вдається вдало популяризувати європейські ідеї та цінності. До прикладу, Почесну Таблицю цього року отримає лише  8 населених пунктів. Тернопіль – єдине українське місто.  Ця нагорода, каже Сергій Надал, визнання обласного центру на міжнародному рівні.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Враховуючи те, що ми зараз всі знаходимося на шляху інтеграції з Європою, то це як би є вагомий показник і для інвесторів іноземних, що це – місто, де цінуються іноземні цінності і це місто, з яким можна працювати».

Нагороду Тернополю вручить або член Комітету з соціальних питань, охорони здоров’я і сталого розвитку, або Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи. Планують це зробити 28 серпня, на День міста.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top