Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / «Українське – це модно» – гасло VI Тернопільських днів моди

«Українське – це модно» – гасло VI Тернопільських днів моди

Головна фешн-подія Тернополя тривала близько 3-х годин. У драматичному театрі, де і відбувався показ, працювали шоу-руми. Таким чином відвідувачі мали можливість подивитися, приміряти та придбати дизайнерські одяг і прикраси. Серед запрошених знаменитостей – Влада Литовченко, яка одну із суконь показу встигла продемонструвати напередодні.

ВЛАДА ЛИТОВЧЕНКО, «Міс Україна – 1995», гостя Тернопільських днів моди:

«І ось, сьогодні я презентую одну з суконь. Ось така наша… перше творіння. Це повністю наше українське виробництво. Ну, і звичайно, пошиття і презентація від бренду «Сat Orange».

Частина показу була виконана в етностилі. Відомі дизайнери продемонстрували свої колекції з елементами вишивки та національних мотивів. Маргарита Козак – одна з тих, хто популяризує українське у модному світі, в прямому значенні цих слів – цьогоріч вона брала участь у Тижні моди в Нью-Йорку.

МАРГАРИТА КОЗАК, дизайнер (м. Житомир):

«Впервые в истории моды Украина представлена была на Нью-Йоркской недели моды. Было 12 коллекций, каждая – другой регион. Вот мой регион это Полесье. Так, как я вижу свою природу, свій край, он такой вот мне – разноцветный, цветочный такой, лесной. Так как-то я и увиділа эту коллекцию – очень ярко».

«Українське – це модно» запевняють всі, без винятку дизайнери. Кажуть, хвилюються за ситуацію в нашій державі, і також намагаються допомагати військовим. Серед таких і наша, тернопільська – Ірина Цісецька. Вона, до речі, теж побувала у Нью-Йорку зі своєю колекцією.

ІРИНА ЦІСЕЦЬКА, дизайнер, (м. Тернопіль):

«FashionGlobusUkraine – я не пам’ятаю скільки точно відсотків, але від продажів перераховують все на потреби армії. На жаль, моєї колекції, що була в Нью-Йорку завтра не побачите, бо вона десь курсує між Києвом і Харковом. Буде те, що є».

До речі, кошти, що зібрані на Тернопільських днях моди, передадуть на лікування пораненого бійця АТО з Борщівщини, який перебуває на лікуванні в столиці.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top