Ви знаходитесь: Головна / Новини / Українці Лондона передали на передову тепловізор

Українці Лондона передали на передову тепловізор

3 місяці, як не стало бійця 128-ї гірсько-піхотної бригади, тернополянина Олександра Орляка. Передаючи вже другий тепловізор на передову, його мама переконана, життя продовжується і кожен повинен робити те, що в його силах.

ЛЕСЯ ОРЛЯК, мама загиблого в АТО бійця Олександра Орляка

«Я хочу передати тепловізор для бійців 30-ї бригади ремонтно-відновлювального батальйону. Цей прилад було придбано за сприяння громадської організації “Лондон Євромайдан” і за кошти української діаспори в Лондоні».

За кошти українців з Лондона, мали придбати тепловізор для бригади, в якій служив Олександр. Проте, вона вже отримала два таких прилади. Тому цей тепловізор віддадуть хлопцям, яким він більш необхідний. Але на його корпусі вигравіювали текст-пам’ятку про Сашка, СМС із яким волонтери надіслали мамі бійця.

ЛЕСЯ ОРЛЯК, мама загиблого в АТО бійця Олександра Орляка

«У світлу пам’ять воїна 128-ї бригади Орляка Олександра від “Лондон Євромайдан” та української громади. Слава Героям!».

Тепловізор необхідний бійцям на передовій, та домашній затишок він не створить. Каже мама Героя, а тому у передачу поклала бійцям ще дещо для душі.

ЛЕСЯ ОРЛЯК, мама загиблого в АТО бійця Олександра Орляка

«Я передаю їм ще дитячі малюнки. Цукерки, трішки, скільки поміститься в коробку. І образочок. Іконку Зарваницької Божої Матері. Нехай вона їх охороняє».

Шлях цього тепловізора на український фронт – нелегкий. Придбали його в Лондоні, потім передали в Київ, звідти – у Тернопіль. І вже найближчим часом прилад опиниться у хлопців на передовій у Донецькій області. Повезе його отець Іван Гуня, який неодноразово їздив із допомогою на фронт.

о. ІВАН ГУНЯ, адміністратор Церкви Всіх Святих Українського Народу у Тернополі

«Не знаю, чому це так склалося, але деяким підрозділам потрібно продуктів. Не масово, але потрібно берци і потрібен одяг. Зараз такий період. Дощі, можливо, болото. Зношується часто. Треба мати такий одяг, щоб можна ходити болотом, щось робити».

Тому усіх, хто може підтримати наших захисників отець закликає долучатись до допомоги.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top