Ви знаходитесь: Головна / Новини / У коледжі харчових технологій і торгівлі вшанували загиблих Героїв

У коледжі харчових технологій і торгівлі вшанували загиблих Героїв

Загиблих на Майдані та на Сході Героїв вшанували у Тернопільському коледжі харчових технологій і торгівлі. Студенти та викладачі читали вірші, співали пісні-реквієм, та головне – згадували ті трагічні в Україні події. У навчальному закладі побувала і наша знімальна група.

Так символічно студенти коледжу харчових технологій і торгівлі у Тернополі вшановували тих, хто віддав своє життя за цілісність України. Окрім пісень-реквієм, молодь також декламувала вірші, присвячені недавнім трагічним подіям і порівнювала їх із тими, що трапились майже сто років тому.

АРТЕМ АНТОНІВ, голова студентської ради ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»

«Минули дні, минуть роки, забудеться руїна. І у історію ввійдуть Герої України. Напишуть їхні імена на обелісках слави. Гордитись буде наш народ героями держави».

Директор коледжу, Людмила Крукевич, каже, дійство організували до Дня пам’яті та примирення і до Дня перемоги. І зробити це їхній колектив вважав своїм обов’язком.

ЛЮДМИЛА КРУКЕВИЧ, директор ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»

«Ми хочемо молодим поколінням передати саме пам’ять про них, адже герої не вмирають, вони ідуть. І щоб передати з покоління в покоління, пам’ять про наших героїв, пам’ять про тих, хто загинув у Другій світовій війні, пам’ять борців під Крутами, пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також тих, хто віддають свої життя сьогодні на Сході нашої держави. Саме такі заходи виховують у молодого покоління любов до своєї Батьківщини, патріотизм».

Паралельно у коледжі також тривала виставка студентських робіт. На якій молодь показала, як правильно сервірувати стіл і як прикрасити готельний номер. Представили також квіткові композиції, власноруч виконані студентами.

ЛЮДМИЛА КРУКЕВИЧ, директор ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»

«В нас є відділення товарознавче і технологічне відділення, є 6 спеціальностей. І кожна спеціальність презентувала свою творчу майстерність, саме прив’язуючи її до своєї спеціальності».

Були на виставці і смачні студентські роботи, зокрема випічка, кондитерські вироби, композиції із фруктів і навіть козацький стіл. Останній, каже директор коледжу, є своєрідною підготовкою до фестивалю сала, який відбудеться у Тернополі наступного тижня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top