Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Кременці відзначили подвійне свято

У Кременці відзначили подвійне свято

Вперше відзначати День міста у новому статусі мали нагоду цими вихідними кременчани. У день народження свого райцентру вони відсвяткували і присвоєння Кременцю статусу міста обласного значення.

РОМАН ВАНЖУЛА, міський голова м.Кременець:

«Цього року особливий День міста. Тому що Верховна Рада проголосувала, прийняла, зробила надзвичайно великий подарунок для нашого міста – ми отримали статус міста обласного значення. Я не буду вдаватися в подробиці, що це означає для нашого міста, але це дуже великі перспективи для розвитку нашого міста в майбутньому і взагалі. Тому ще раз вітаю вас усіх з гарним святом. Усім бажаю крепкого здоровя, наснаги, любові і терпимості один до одного».

Про такий статус Кременець мріяв давно. А мешканці міста докладали чимало зусиль, щоб його здобути.

ОЛЕКСІЙ, житель м.Кременець:

«Домагалися роки, навіть десятиріччя. Думаю, що це дасть поштовх для подальшого розвитку міста і благополуччя його мешканців-кременчан».

ТИМОФІЙ, житель м.Кременець:

«Приємно, радий, що так було. Людей масова така зустріч, поздоровлення. Дуже добре».

Новий статус дасть місту змогу самостійно розпоряджатися своїми коштами. У цьому переконує народний депутат Михайло Головко. І при успішному управлінні Кременець, за його словами, має всі шанси стати заможним і процвітаючим.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України:

«Цей статус міста обласного значення дасть можливість Кременцю розвиватися, досягати нових вершин і нових здобутків, що місто дійсно ставатиме багатше, заможніше, прекрасніше і дійсно буде тим центром туризму, куди будуть приїжджати багато туристів, відвідувати. Адже Кременець славиться своїми архітектурними цінностями, своїми історичними цінностями, тими здобутками, які прославляли наш край впродовж віків».

З нагоди Дня міста в Кременці відбувся ряд урочистих заходів: парад достойних громадян, святковий забіг та концерт.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top