Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У місті відбувся гаражний розпродаж

У місті відбувся гаражний розпродаж

Від книжок, картин, вишиванок та прапорів – до електроприладів, фотоапаратів, гільз і навіть тренажера, мали змогу придбати тернополяни цими вихідними. Громадська організація «Об’єднання «Самопоміч» організувала в місті гаражний розпродаж.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Основна мета нашого сьогоднішнього розпродажу – це зібрати автомобіль для потреб зони АТО, тобто, в нас є безпосередньо частина, яка звернулася за допомогою, що вони мають потребу в такому автомобілі. Тому, основна мета – це, власне, зібрати кошти на цей автомобіль. А також, крім того, хочемо людям ще раз нагадати про війну. Адже, десь ми в Тернополі ходимо безпечними вулицями, десь хтось пам’ятає, що в нас є війна, хтось – ні, а на Сході майже щодня гинуть люди. За допомогу цієї акції хочемо ще раз привернути увагу до того, що в нас в країні відбувається війна. І забувати про тих хлопців, які зараз стоять на передовій – не можна».

Впродовж кількох тижнів небайдужі тернополяни приносили в офіс «Самопомочі» свої речі. Однак, і в день проведення розпродажу, чимало людей продовжували нести предмети домашнього вжитку та одяг.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

 «Десь близько півтора-два місяці тому, в Тернополі були похорони, загинув в зоні АТО Віталік Лотоцький. Його мама звернулася до нас, що син придбав собі тренажер, фактично, навіть, не вспів позайматися і загинув в АТО, тому каже, продайте, хай ці гроші підуть на добру справу»

Свої особисті речі не пошкодував і брат загиблого в АТО Героя Віктора Гурняка – Остап. Каже, пишається старшим братом та, як і він, хоче допомагати нашим бійцям, які борються за Україну.

ОСТАП ГУРНЯК, брат загиблого в АТО В. Гурняка:

«Я дуже хтів допомогти, щоб кожен з бійців був здоровий, сильний, мужній захищати нашу країну. Щоб наша країна була незалежна, сильна. Я дуже хочу, щоб Україна процвітала, велика і незалежна. І ті солдати, які загинули, хочу, щоб про них пам’ятали всі».

Перший лот на аукціоні за 350 гривень придбав тернополянин Сергій Василечко. Він показує покупку і каже, на добру справу грошей не шкодує.

СЕРГІЙ ВАСИЛЕЧКО, учасник аукціону:

«Скажем, гроші не великі, але вони підуть на хорошу ціль, то не шкода. Можливо, на роботі його десь повішу, ну подивимося, десь він буде стояти. Тим більше що це річ така, цікава і не завжди знайдеш».

Організатори кажуть, мета ярмарку – зібрати кошти на позашляховик. Але крім цього, хотіли таким чином об’єднати громаду міста.

 ВІТАЛІЙ ФЕДРИН, координатор центру допомоги учасникам війни та сім’ям загиблих при ГО «Самопоміч»:

 «Нехай, бойові дії менш інтенсивні, ніж це було в січні-лютому. Але, на превеликий жаль війна продовжується. Ми мусимо про це пам’ятати, бо є проблема останнього часу: волонтерські склади пусті. Люди десь змучилися, збайдужіли. Нехай, по кілька гривень, нехай якоюсь принесеною річчю. Не маєш коштів, але приніс якусь річ. І в результаті це реалізація принципів «Самопомочі»: згуртування, самореалізація громади»

Ті речі, які на ярмарку продати не вдалося, організатори пообіцяли повернути людям. Кажуть, планують провести гаражний розпродаж ще не раз.

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, дизайнер одягу:

«Ми плануємо зробити це традиційно, думаємо, хоча би раз в пів року організовувати такий гаражний розпродаж, тому що люди досить позитивно це все сприйняли і як бачимо, користь з цього, звичайно, буде».

Під час благодійного розпродажу вдалося зібрати близько сорока п’яти тисяч гривень. То ж авто для наших бійців на Сході пообіцяли придбати.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top