Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У місті продовжують ремонтувати двори

У місті продовжують ремонтувати двори

Минулого року близько 100 дворів міста потребували капітального ремонту. Тоді, 25 з них вдалося відремонтувати. З початку 2015 свого часу дочекалися ще 10 прибудинкових територій. Міський голова Тернополя каже, роботи ведуться там, де є першочергова потреба. Він особисто перевірив, як справляються комунальники з капітальним ремонтом на вулиці Вербицького.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є двори, які потребують капітального ремонту, є двори, де можна зробити поточним ремонтом. Наприклад, в цьому дворі проїзд зроблений капітальним ремонтом, нижня частина двору не потребує капітального ремонту, але для того, щоб забрати повністю нерівності, які є на дорожньому проїзді, ми зробимо поточний ремонт».

Зараз ремонтні роботи розкидані по всьому місту: на Сонячному та Східному масивах, а також у мікрорайонах Дружба та Канада.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо робляться ремонтні роботи на масиві Канада, робляться будинки, то робиться  так, що всі суміжні будинки зачіпити, не залишати між ними тих територій, які не відремонтовані. Одночасно, враховується думка мешканців, там де вони просять розшири проїжджу частину для паркування транспорту. Наприклад, тут бачите є старий майданчик, який роками не використовується. Є можливість тут поставити тренажери, зробити спортивний майданчик для занять спортом, поруч є майданчик для ігрових видів спорту. В сусідньому дворі два майданчики для тренажерів силових. І таким чином діти можуть займатися тут чи на спортивному іншому майданчику».

Загалом, в цьому році передбачено капітальне оновлення ще близько чотирьох десятків дворів та міжквартальних проїздів. Міський голова каже, ті ділянки ремонт, яких цьогоріч завершити не вдасться, відремонтують наступного року.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top