Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відзначатимуть День пам’яті та примирення

У Тернополі відзначатимуть День пам’яті та примирення

8-го та 9-го травня у Тернополі відбудеться ряд заходів присвячених Дню пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом і 70-й річниці завершення Другої Світової війни. 8-го травня о десятій годині ранку в Старому парку біля меморіалу «Поклик матері» відбудеться мітинг-реквієм. Об одинадцятій годині на Микулинецькому кладовищі відслужать панахиду та покладуть квіти до могил Героїв АТО, «Жертвам сталінських репресій» та «Полеглим у Другій Світовій війні».

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури і мистецтв міської ради:

«Буде проходити флеш-акція чи флеш-моб, може, її назвемо «Маки пам’яті». Ми знаємо, що зараз маки оті червоні, з чорною серединкою, це є символ пам’яті, символ перемоги в Другій Світовій війні у всій Європі. Наші школярі місцевих шкіл зробили досить велику кількість отаких маків. Вони будуть на Театральному Майдані з одинадцятої години кожному перехожому хто поважає це свято, поважає цю пам’ять будуть вручати їх, щоби людина могла пам’ятати, що такі були події, і що таких подій дальше допустити неможливо».

9-го травня у місті відбудеться концерт для військовослужбовців Тернопільської військової частини. До слова, протягом місяця у загальноосвітніх навчальних закладах проводитимуть «уроки мужності» за участю ветеранів.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top