Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі освятили храм для студентів

У Тернополі освятили храм для студентів

Cтудентам Галицького коледжу буде де помолитися за успішне навчання. Днями Храм Покрови Пресвятої Богородиці, зведений  на вулиці Лепкого, одразу біля навчального закладу, освятили. Чин освячення здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Участь у літургії взяв і міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це результат доброї співпраці громади, церкви, меценатів. Для того, щоб цей храм збудувати, міська рада спільно з церквою уклали інвестиційну угоду, по якій цей храм будувався. Це є справжня інвестиція, інвестиція в духовність, яка буде сприяти духовному розвитку. Це, напевно, перша така церква на території навчального закладу, яка буде одночасно і студентською, і для мешканців всіх прилеглих будинків. Це є ще один такий крок в нелегку працю по духовному відродженню України».

Самі студенти Галицького коледжу кажуть: це добре, що такий храм з’явився на території їхнього закладу.

СНІЖАНА, студентка Галицького коледжу ім. В. Чорновола:

«Мені здається, що це добре, тому що студент навіть перед заліками, екзаменами може просто прийти і помолитися, розслабитися, повірити, що він здасть в все буде добре».

ДІАНА, студентка Галицького коледжу ім. В. Чорновола:

«Дійсно, для віруючих людей це дуже важливо, оскільки вони можуть собі перед екзаменами, перед заліками піти, помолитися, попросити в Бога якоїсь допомоги. Я особисто рада, що побудувалась ця церква, мене загалом дуже приємно. Це дуже рідкісне явище, щоб біля коледжів чи університетів була подібна будівля. Мені, наприклад, подобається, я задоволена».

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top