Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі студенти частували перехожих салом

У Тернополі студенти частували перехожих салом

У Тернополі перехожих частували солониною, в рамках фестивалю сала. Участь у ньому взяли навчальні заклади та ресторани міста. Посмакувати стравами з українського наркотику можна було безкоштовно. Проте усі охочі могли залишити кошти на потреби АТО.

ОКСАНА, студентка Тернопільського кооперативного торгівельно-економічного коледжу

«Це – нарізки з сала, це – сало перемелене з зеленню, роли з сала є. Сама люблю таке домашнє солене сало».

Скуштувати натурпродукту можна було вдосталь. Навчальні заклади та ресторани, що взяли участь у фестивалі, представили кожен з більш як десяток страв із сала. Які самостійно готували напередодні. Попри веселе та смачне дійство, його учасники не забули і про благородні справи.

ВАСИЛЬ МУЛЯРЧУК, директор Тернопільського кооперативного торгівельно-економічного коледжу

«Наше завдання – популяризація нашого національного продукту, а, в першу, нашої України, нашої духовності. Дуже вдячні дітям, нашим студентам, вони дуже багато понаносили продукції. Бо в нас такі ярмарки проводилися і в них уже є цей дух – максимально зібрати кошти, бо всі кошти, вилучені від реалізації продукції, будуть направлені на закупку ліків для АТО».

Тернополян, що мимовільно стали гостями фестивалю, не лише частували стравами з українського наркотику, а й розважали майстер-класами з його приготування. Представили також книгу «Сало – то є сила», автор якої запропонувала більше трьохсот рецептів з традиційного, для нашої країни, продукту.

ОЛЬГА ЧАЙКА, викладач, автор книги

«Перша була така невеличка така, самоіздат, для родини, і для родини я таку зібрала збірочку. А потім мені друзі просто присилали ще багато таких рецептів своїх, хтось десь вичитував, присилали мені брошурки, вирізки».

Що ж до неї самої, каже Ольга Чайка, то страви з сала також є її улюбленими.

ОЛЬГА ЧАЙКА, викладач, автор книги

«Улюблений рецепт – це, напевно, сало-асорті, бо воно завжди свіже, лише в залежності від засолювання, ми його потім покриваємо різними спеціями. А домашні, мої домашні, люблять, улюблений рецепт – це гарячі бутерброди. Це десь наші студенти, я вже казала, що навчалися у Ленінграді ще в радянські часи, і, маючи з дому завжди посилки: яйця, сало, солонина і цибуля, вони придумали прекрасні гарячі бутерброди».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top