Ви знаходитесь: Головна / Новини / Цьогоріч тернополяни задекларували більше 490 мільйонів гривень

Цьогоріч тернополяни задекларували більше 490 мільйонів гривень

Тернополяни відзвітували про свої гроші. Від початку цього року, кажуть у Головному управлінні Державної фіскальної служби в області, свої доходи задекларували більше восьми тисяч осіб.

ВОЛОДИМИР БРУДКО, начальник Управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області:

«З них 4834 декларації – це подали громадяни, які зобов’язані були подати такі декларації. Тобто, подали громадяни з тих доходів, з яких протягом 2014 року не було отримано податку на доходи фізичних осіб, і відповідно до норм Податкового кодексу, в таких громадян виникав обов’язок подати податкову декларацію».

Ще майже три з половиною тисячі осіб задекларували доходи з метою отримання податкової знижки. Це, кажуть в ДФС, здебільшого, особи, які витрачали кошти на навчання, страхування життя та іпотеку.

ВОЛОДИМИР БРУДКО, начальник Управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області:

«Якщо порівнювати кампанії декларування 2014 та 2015 року, бачимо: кількість поданих декларацій зменшилась на 1400. Однак, якщо брати по сумах задекларованих доходів, бачите, що задекларовані доходи збільшились. Якщо в 2014 громадяни декларували 449 мільйонів отриманих доходів, то в поточному році за попередній задекларовано громадянами вже 491 мільйон гривень. Тобто, на 42 мільйони громадяни задекларували отриманих доходів більше».

До слова, 27 осіб відзвітували про дохід у понад мільйон гривень.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top