Ви знаходитесь: Головна / Підсумок дня / Що готують «Тернопільські дні моди»?

Що готують «Тернопільські дні моди»?

«Тернопільські дні моди» цьогоріч відбудуться вшосте. Організатори кажуть, попри ситуацію в країні, наважились провести модне шоу і у 2015-му. Основною відмінністю від попередніх років стало те, що «Тернопільські дні моди» триватимуть протягом тижня.

МАРІЯ ГУДИМА, координатор проекту «Тернопільські дні моди»:

«Конкурс молодих дизайнерів «Альтернатива» 14-го травня. Другий аспект – це буде дійсно заключний, основний показ відомих українських дизайнерів – це 22-го травня, а в цьому проміжку буде відбуватися так-звана освітня програма, де ми будемо презентувати, і проводити різні майстер-класи, семінари»

«Українське – це модно» – таке гасло обрали організатори «Тернопільських днів моди» у 2015-му. Кажуть, вишиванка та  український  етностиль – основні модні тренди цьогоріч не лише в нашій країні, а й за кордоном.  Це підтверджує і дизайнер Роксоляна Шимчук. Вона представить свою колекцію на «Тернопільських днях моди».

РОКСОЛЯНА ШИМЧУК, дизайнер, власниця етностудії:

«Одиниці знають що таке українська вишивка. І зараз, на жаль, на загал свій, вона зійшла до якихось-там червоно-чорних ружечок, і синьо-жовтого хрестика. І якщо ми, своїми приватними колекціями, зможемо показати як насправді ходили наші предки, це різниця була не те, що там в силуетах, в кольорі, відрізнялися і не те, що село від села, відрізнялися рід від роду. Передавалися символи, сакральні знаки».

До речі, у Тернополі, в рамках «Днів моди», працюватиме  шоу-рум. Там  усі охочі зможуть придбати дизайнерські  одяг та прикраси.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top