Ви знаходитесь: Головна / Новини / 20 тернопільських бійців полетіли в Грузію на реабілітацію

20 тернопільських бійців полетіли в Грузію на реабілітацію

15 днів на південному заході Грузії, а саме в Автономній республіці Аджарія, проведуть бійці з Тернопільщини. Там 20 чоловіків, які постраждали внаслідок Антитерористичної операції, пройдуть реабілітацію та лікування.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради

«Коли в нас був з робочим візитом голова Верховної ради Автанділ Берідзе, то я до нього звернувся з проханням про можливість реабілітації і відпочинку наших бійців, тому що це субтропік, це Аджарія, це клімат, який необхідний нашим бійцям. Тут є бійці і добровольчих підрозділів, підрозділ ОУН, “Січ”, “Карпатська Січ”, Національна гвардія, Збройні сили України. Для нас вони всі без виключення герої».

Усі 20 бійців, каже голова Тернопільської обласної ради, зазнали як фізичних, так і моральних травм. Проте вони в змозі подорожувати. А це важливо, оскільки дорога неблизька та передбачає переліт і кількагодинні поїздки автобусом.

ВАСИЛЬ ТЕСЛЮК, боєць батальйону «Січ»

«Війну я почав з 1 вересня зі Слов’янська, тоді Дебальцеве і останній час Піски. Відвоював я 8 місяців, не добув року, тому що получив контузію і удар по нозі. Йшли на позицію і 120 стріляли, міна зірвалася рядишком, відкинуло волною ударною».

ВОЛОДИМИР, боєць 95 десантної бригади м. Житомир

«Добровільно призвався в 95 десантну бригаду міста Житомир. Починали з Добропілля і з Добропілля пересувалися дальше на Слов’янськ. Я простиг, получив запалення варикоцеле. Після лікування в госпіталі в мене появилися тромби на лівій руці».

ІВАН ГАВРАДА, боєць 51 механізованої бригади

«Під Іловайськом попав в полон. Ну, Слава Богу, все обійшлося. В Сніжному, уже практично майже границя. Стараюся звикнути до нормального, звичного життя. Стараюсь не згадувати нічого. Стараюся про те все забути».

Витрати за перебування бійців бере на себе грузинська сторона, українська ж оплачує дорогу туди і назад. За словами Василя Хомінця, жодної гривні з обласного бюджету витрачено не було, усе за рахунок зарплат працівників. Також, каже голова обласної ради, вони мають намір налагодити тісну співпрацю з владою Аджарії й відправляти на реабілітацію постраждалих бійців систематично.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top