Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / 23 травня тернополян запрошують на благодійний марафон

23 травня тернополян запрошують на благодійний марафон

Добро робити якщо нелегко, то принаймні,приємно, кажуть організатори благодійної акції, яка відбудеться в суботу, 23 травня. І це лише перший етап довготривалого «Марафону добра».

НАТА БЕНЧ, організатор проекту «Марафон добра» – «Благодійний марафон»:

«Марафон хороших справ – це перший проект, перша акція на якій ми зосередилися. І збирати кошти будемо на холтер електроенцефалограф. Це апарат, який потрібний 2-ій дитячій лікарні для діток хворих на епілепсію».

Придбавши цей апарат, обстеження дітей робитимуть безкоштовно, кажуть організатори. І щоб зібрати на нього кошти обіцяють провести не лише благодійний марафон.

АЛІНА ДЗЮБА, організатор проекту «Марафон добра» – «Благодійний марафон»:

«Ми молимося Богу, що ми зберемо ці гроші. Бо того, що сума приблизно 150 тисяч гривень. Ви самі розумієте, що це не маленька сума. Тому ми не робимо це одноразово. Тобто ми хочемо розтягнути на цілий рік. І це буде сума певних якихось добрих вчинків».

У суботу, в рамках проекту, відбудеться забіг на півтора кілометри. Він стартуватиме об 11-ій годині на Театральному майдані. Далі учасники бігтимуть по вулицях Словацького, Грушевського, Листопадовій, Йосипа Сліпого, Руській, бульварі Шевченка. І повернуться на Театральний майдан. Учасників акції закликають зробити пожертву на добру справу.

ВІКТОРІЯ ФАРІОН, організатор проекту «Марафон добра» – «Благодійний марафон»:

«В нас будуть розміщені скриньки по периметру площі. У нас там буде “Фото патріота” стояти і ще декілька фотозон. На них будуть прикріплені скриньки. І буде один основний великий барабан, перед яким будуть стояти волонтери і роздавати контрольні браслети для учасників забігу. Хто робить внесок – той отримує браслет, і приєднується до бігу, і біжить».

Фіксованої суми благодійного внеску немає, кажуть організатори. До слова, рух транспорту на вулицях, де відбуватиметься забіг, тимчасово призупинять.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top