Ви знаходитесь: Головна / Новини / Волонтери відправили на Схід черговий вантаж

Волонтери відправили на Схід черговий вантаж

Вантажівку з одягом, взуттям та продуктами харчування відправили тернопільські волонтери на Схід.  Чи не половину місця, близько 15 тон, зайняли запаси води, з якою зараз на передовій проблеми. Збирали допомогу активісти спільно із підприємцями та звичайними мешканцями Тернополя.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, член волонтерської групи «Схід і Захід єдині»:

«Солдатам нашим везеться форма в районі 10 комплектів, бєрци 30 комплектів, і всі найнеобхідніші речі: спідня білизна, шкарпетки, найнеобхідніше, що зараз потребує боєць в цю пору року».

Волонтери обіцяють допомогу розвезти до всіх пунктів по лінії розмежування на Сході.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, член волонтерської групи «Схід і Захід єдині»:

«Зараз ця фура від’їжджає на саму передову. Наше завдання забезпечити від міста Курахове, Волноваха, потім Піски, Мар’їнка, Дебальцівський напрямок, це Міроновське,  село Луганське, потім вертаємося, лівіше, це Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя та Станиця Луганська».

Вирушив на Схід і тернопільський журналіст та волонтер Ігор Крочак. Він, зауважив, з часу ведення воєнних дій на Сході, наша армія змінилася.

ІГОР КРОЧАК, член волонтерської групи «Схід і Захід єдині»:

«Ми бачимо, це небо і земля, те, що було літом минулого року і зараз. Тобто, українська армія, вона народжується, вона вчиться воювати, прекрасно».

Однак, цього не було б, якби не підтримка звичайних українців. Тому, потреба у допомозі, кажуть волонтери, є і буде, доки на Сході не пролунає останній постріл.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top