Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В місті вдруге відбувся футбольний турнір пам’яті журналіста Володимира Кузика

В місті вдруге відбувся футбольний турнір пам’яті журналіста Володимира Кузика

Вкотре в Тернополі провели футбольний турнір «Кубок преси». Як і минулого року, його присвятили пам’яті тернопільського журналіста Володимира Кузика.

ДЕНИС ЛУЧКА, журналіст, гравець команди «Кореспондент»:

«Володя Кузик був одним з організаторів нашого цього турніру. Ми цього року проводимо його вже всьоме і вже вдруге, на жаль, пам’яті Володі. Хочемо його вшанувати, але от зараз говорю і сльози навертаються. Він завжди в нашій пам’яті».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Символічно, що в День журналіста, друзі, колеги по роботі пам’ятають, згадують, товариша, доброго журналіста, Володимира Кузика. Для мене, це товариш, з яким ми багато років спілкувалися і мені було приємно бути з ним в друзях і з ним спілкуватися і обговорювати багато питань».

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Володя – це саме та людина, котра залишила в журналістських колах, серед відомих людей Тернополя таку добру пам’ять про себе, про свою родину. Я думаю, це, знову ж таки, достатньо символічно, що друзі згадують про нього, проводять такі турніри в честь його пам’яті. Я думаю, це те, над чим треба задуматися дуже багатьом людям».

Що ж до самих змагань, цьогоріч, у них взяли участь шість команд. Друге та третє місця посіли представники міської ради та казначейства. А перемогу виборола команда податківців, яка й отримала перехідний «Кубок преси» пам’яті Володимира Кузика.

ВІТАЛІЙ ПОПОВИЧ, журналіст, гравець команди «Кореспондент»:

«Володя і сам признавався кращим воротарем цього турніру кілька років тому, тому ми приклали зусилля і фактично за останній тиждень організували команду, майданчик. Я думаю, команди не розчаровані, приїхавши сюда позмагатися».

СВІТЛАНА КУЗИК, дружина Володимира Кузика:

 «Мені хочеться побажати, щоб ви і надалі, хлопці, які грають футбол, і надалі продовжували грати, продовжували перемагати і, щоб пам’ять про Володю залишилася на довго, світла пам’ять про нього».

Окрім команди-переможця, визначили та нагородили кращих гравців турніру. Особливу відзнаку отримав журналіст Денис Лучка, в номінації «Зірка тернопільського футболу».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top