Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі безкоштовно консультують бійців АТО та їхні родини

В Тернополі безкоштовно консультують бійців АТО та їхні родини

Відтепер бійці АТО та їхні родини можуть отримати безкоштовні юридичні консультації. Таку допомогу надають в правничому секторі громадської організації «Справа честі».

АНДРІЙ ЯВОРСЬКИЙ, адвокат, координатор правничого сектору ТОГО «Справа честі»:

«Основні питання, з якими до нас звертаються, це: надання статусу учасника бойових дій, інваліда війни та статус члена сімї загиблого військовослужбовця. Крім того, допомагаємо з оформленням земельних ділянок, як в місті Тернополі, так і по області. Допомога набуття пільг, які дає їм держава і, по суті, є там інші питання: трудові правовідносини, незаконне звільнення. Інколи звертаються щодо допомоги по виїзду дитини за межі України».

Безкоштовні юридичні консультації, а також юридичний супровід справ надають 3 адвокатів, 5 викладачів та 12 студентів юридичного факультету ТНЕУ.

КАРІНА СОЛОВІЙ, студентка 2-го курсу ТНЕУ:

«Як дівчина, я завжди хотіла допомогти бійцям нашим, які воюють за нас, за нашу державу. Проте, мені не випадала така можливість. А тут, ще й саме правова допомога, по моїй майбутній спеціальності, тому я зразу погодилася».

Майбутній юрист Ігор Осадчук практикує у секторі правової допомоги близько місяця. За цей час, розповідає, вже встиг допомогти не одній людині.

ІГОР ОСАДЧУК, студент 3-го курсу ТНЕУ:

«Оформлення земельної ділянки, грошова допомога, також демобілізація, загальні такі питання. З радістю відгукнувся, тому що це так би мовити, можна сказати, поклик, навіть».

Отримати правову допомогу можна з понеділка по п’ятницю, з 14 до 18 години, за адресою вул. Митрополита Шептицького, 5б або ж за номерами контактних телефонів: 096 03 40 694 та 050 06 90 841.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top