Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі «ожили» дорожні знаки

В Тернополі «ожили» дорожні знаки

За останні два роки внаслідок ДТП на нерегульованих перехрестях до 100 людей постраждало, та ще 10 загинуло. Аби змінити сумну статистику, активісти громадської організації «Самопоміч» взялися нагадувати водіям правила дорожнього руху. Зробити це вирішили оригінальним способом, взявши приклад у Львова. Перед нерегульованим пішохідним переходом на вулиці Тарнавського, через кожні 5 метрів, розставили симпатичні дорожні знаки.

ОЛЕГ  МОРОЧЕНЕЦЬ, активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«В ДАІ ми взяли, на жаль, невтішну статистику для міста Тернополя про ДТП на нерегульованих пішохідних переходах з, на жаль, смертельними наслідками. Відповідно, в цих місцях ми стараємося водіям нагадати про те, що є обмеження швидкості, що треба дотримуватися цих правил дорожнього руху і звертати увагу».

Перед тим, такі ж живі знаки стояли на мікрорайоні Дружба. Їх, кажуть активісти, водії не ігнорують.

АНДРІЙ НАМАКА, активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Водії не просто звертають увагу, вони і приторможують, і починають задавати питання, і спілкуватися з дівчатами. Але, на справді, це все побудовано на тому, щоб водій, який їде на дорозі, запам’ятав, що в цьому місці стояли дівчата зі знаками. І потім, коли вже дівчат не буде, в нього все рівно асоціації виникали і він поневолі приторможував».

Довго вмовляти дівчат-волонтерів взяти участь в акції «Безпечне місто» не довелося. Кажуть, залюбки приєдналися до корисної справи.

ІРА ВІВЧАР, волонтерка, студентка ТНПУ:

 «Вони їдуть і, зазвичай, біля нас вони приторможують, дивляться, роздивляються. Думаю, це все-таки впливає на водіїв. Нагадує їм і в майбутньому вони будуть пам’ятати і, все таки, будуть дотримувати правил дорожнього руху».

Активісти кажуть, акція не одноразова, її проводитимуть систематично в різних частинах міста.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Тернопільський дебілізм має межі? Які 40? Це 21 століття і дорогами і вулицями їздять машини з гальмами значно ефективнішими, ніж 20 років назад. Відмініть дебільне правило про пріоритет пішоходів на переходах і жінки перестануть гинути на них.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top