Ви знаходитесь: Головна / Новини / До Дня держслужби – 100 вакантних посад в органах влади Тернопільщини

До Дня держслужби – 100 вакантних посад в органах влади Тернопільщини

Той, хто порядний. Той, хто по-справжньому переймається проблемами людей. Той, хто не буде бездієво спостерігати за негараздами в країні. Таким державні службовці бачать свого ідеального колегу. До Дня державної служби України в облдержадміністрацію запросили понад 60 працівників держслужби області, аби подякувати їм за сумлінну працю. Саме вони забезпечують злагодженість великого державного механізму.

ІРИНА СТЯГАР, директор  Борщівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

«Державний службовець має нести це горде звання, тому що все ж таки він відповідає, будем казати, не тільки за те, що він робить у районі, а він відповідає за те все-таки, що буде творитися у державі. І державний службовець – це не тільки той, який сидить у кабінеті і перегортає папери, але вирішує і долю людей».

Голова Тернопільської облдержадміністрації, Степан Барна, вірить, у держслужбі працюють люди, котрі прагнуть змінювати себе і країну навколо. А громадяни, котрі керуватимуться принципом – не люди для адміністрації, а адміністрація для людей –завжди знайдуть собі місце у вертикалі державної служби.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Саме тому сьогодні я публічно озвучую, що в системі державного управління області буде оголошено конкурс на 100 вакантних посад. Це територіальні органи центральної державної влади, це вакансії в апараті (9 посад). І це вакансії в районних державних адміністраціях».

Степан Барна переконує, конкурс буде публічним і прозорим. Адже в органах держслужби потрібні люди, котрі хочуть змінювати ставлення громадськості до влади.

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top