Ви знаходитесь: Головна / Новини / Загиблому на Сході Віктору Гурняку встановили меморіальну дошку

Загиблому на Сході Віктору Гурняку встановили меморіальну дошку

Загиблому на Сході Віктору Гурняку сьогодні встановили меморіальну дошку. Зробили це на фасаді Тернопільського технічного коледжу, у якому навчався хлопець. Керівництво закладу каже, Віктора пам’ятають і хочуть, аби його життєвий вибір та ідеали стали прикладом і для інших їхніх студентів.

Технічний коледж Віктор закінчив у 2006, але, попри роки, викладачі досі чітко пам’ятають вдачу та життєві пріоритети хлопця. Кажуть, він ріс активним, амбітним і дуже любив життя. Тому, аби вшанувати та запам’ятати Віктора назавжди, на фасаді навчального закладу встановили меморіальну дошку.

ГАЛИНА МАРТИН, заст. директора з навчально-виховної роботи Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя

«Ви знаєте, от сьогодні хтось виступав з Пласту і казав, він був, як він сказав, чортенятком чи як. Це був дуже жвавий хлопець, дуже енергійний. Це він всюди, де не посій, там він вродиться, але він робив дуже добрі справи. Він нас заставляв щось творити, робити. Він був в студраді, він організовував такі заходи, такі зустрічі, що, ви знаєте, мало таких людей є».

ПЕТРО ГУРНЯК, батько Віктора Гурняка

«Він багато тут приклався до Технічного коледжу. Він любив історію, і навіть вчитель історії старалася його заохочувати, він підміняв її, приходив сюди. Він як українець, як пластун старався захищати честь, націю України. І так пішов воювати за Україну як пластун відданий».

Друзі та рідні згадують Віктора як істинного патріота, який вірив у те, за що воював.

ПЕТРО ГУРНЯК, батько Віктора Гурняка

«Я дуже гордий за нього, що він став одним з них, з воїнів, який захищає свій народ, любить державу, Україну. І зараз приємно бачити, що зараз навіть його вшанування, що були учні долучилися до цієї справи, що вони честь віддають».

НАЗАР ЗЕЛІНКА, друг Віктора Гурняка

«Про Віктора можна дуже багато говорити. Ну, насправді, він, знаєте, був таким авантюристом в хорошому сенсі цього слова. В 2002 році він склав присягу на вірність Україні пластову, і в присязі є допомагати іншим. Він був таким, який своє ставив завжди позаду, а чиєсь ставив завжди попереду. Тобто він завжди комусь допомагав. І, фактично, в останні хвилини свого життя він загинув, допомагаючи хлопцям покинути поле бою».

У навчальному закладі кажуть, добре, що українці не забувають своїх Героїв.

ГАЛИНА МАРТИН, заст. директора з навчально-виховної роботи Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя

«Якось всі так ніби зговорилися, таке враження, що в унісон. Всі вирішили, що треба якось цю пам’ять якось увіковічнити, мусить в нас щось бути. І ми навіть маємо таку надію, що коледж буде мати звання Віктора Гурняка».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top