Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / За проїзд пільговики платити поки що не будуть

За проїзд пільговики платити поки що не будуть

З першого червня цього року право їздити безкоштовно у деяких пільговиків планували забрати. Й проїзд у громадському транспорті мали намір зробити платним для більшості.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«В нас станом на сьогоднішній день є більше 30 пільгових категорій, більше 30. Якщо взяти по кількості, в місті Тернополі проживаючих, які мають право на пільгу, це більше 50 тисяч осіб. Це пенсіонери за віком, це інваліди І, ІІ, ІІІ групи, це є люди, які супроводжують інвалідів І, ІІ, ІІІ групи, це діти-сироти, діти, які на утриманні держави, це діти-інваліди, це чорнобильці, це учасники бойових дій. Маса є їх».

Але поки що обійшлось без змін, каже начальник міського управління транспорту Ігор Мединський. І право на безкоштовний проїзд для пільговиків залишається в силі, оскільки Міністерство соціальної політики все ж знайшло кошти, аби покрити витрати.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Ми отримали з Міністерства соціальної політики роз’яснення: жодних змін фактично і практично не відбулося. Так, як їздили, так і повинні їздити».

Начальник міського управління транспорту додає, як і раніше, право безоплатного проїзду у маршрутному таксі залишається одночасно у трьох пільговиків.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Ну, в нас є режим маршрутного таксі, де дозволяється до 3 пільгових категорій, не має різниці яких одночасно. І в нас є звичайний режим руху, тобто той, який ми називаємо соціальний. Там без обмеження. І що характерно, що ці наші соціальні автобуси там, де є без обмеження кількості пільговиків, поки що курсують там, де немає тролейбусних ліній».

Чи повинні будуть пільговики платити за проїзд у майбутньому, каже начальник міського управління транспорту, ані він, ані у Києві не знають. Усе залежить від фінансової ситуації в країні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top