Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зміни у сплаті ПДВ фермерам роз’яснять у «Народному фронті»

Зміни у сплаті ПДВ фермерам роз’яснять у «Народному фронті»

Роз’яснення по нових формах оподаткування для тваринних господарств і призначенні субсидій для соціально незахищених громадян на Тернопільщині даватиме «Народний фронт». Отримати консультації щодо цих питань усі охочі зможуть вже цього тижня.

Зміни в оподаткуванні сільгосппідприємців, зокрема, у сфері тваринництва, бізнесменам роз’яснять у місцевому «Народному фронті». Про це представники політсили на Тернопільщині домовилися на чергових зборах обласної, районних та міської організацій. Таку зустріч із фермерами проведуть днями. Наразі ж групують списки сіл, які звернулися щодо підвищення закупівельної вартості молока для населення.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «Народний фронт»:

«На підприємства молоко закупляється набагато дорожче».

Звернення від населених пунктів, щодо створення територіальних громад, також розглянули. Жителів певних сіл та селищ, наприклад, Гримайлова, уже підтримали.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «Народний фронт»:

«Практично ця реформа, що йде по укрупненню, це якраз формування більших громад».

Крім цього, народнофронтівці обговорили питання волонтерства, консультацій щодо призначення субсидій та майбутніх місцевих виборів. Запропонували також спосіб боротьби із внутрішньою корупцією у сфері обслуговування населення.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top