Ви знаходитесь: Головна / Новини / На передову потрібні їжа та одяг

На передову потрібні їжа та одяг

Хоч літо – пора відпусток, на передовій наші військові не мають, навіть, вихідних. Допомога з тилу – це те, чим можна полегшити перебування бійців на Сході. Особливо, зараз, коли спостерігається пожвавлення боїв.

І харчів, і одягу не вистачає нашим захисникам на передовій. Завдяки небайдужим тернополянам чимало допомоги вдається доставити військовим на Схід. Однак, з пожвавленням обстрілів, з’явилася потреба у їжі, яку можна швидко приготувати.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Згущене молоко, сухі пайки в жерстяній банці, тушонки, приправи, Мівіна. Отаке, що можна приготувати дуже швидко. Бо вони там, коли їх обстрілюють, вони там не мають часу багато приділяти приготуванню їжі. Тому, треба щось таке, щоб швидко можна було зразу з’їсти». 

З одягу військові просять легкі літні речі: футболки, спідню білизну, шкарпетки, кросівки. Через проблеми із водою, як засіб гігієни необхідні вологі серветки. Також є потреба у ліхтарях, тактичних окулярах та засобах від комах.

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

 «Насправді, хлопці просять те, що необхідно, те, що їм потрібно і ми, власне, за цим контролюємо, тобто ми перевіряємо десять раз ці потреби. Ми, дивимося, чи справді, вони актуальні, контролюємо. Дорогі речі також перевіряємо, де вони перебувають. Тобто, це наші принципи і це наша робота, і вона дає свої результати».

Не залишаються осторонь від допомоги і демобілізовані бійці, повертаючи речі, які їм уже  відслужили.

ЛЮБОВ ВОВК, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Прийшли двоє демобілізованих солдатів і принесли своє спорядження, яким вони користувалися там, на Сході. Сказали, ми дуже розуміємо, на скільки хлопцям там це потрібно, тому ми приносимо те, чим користувалися ми, але що нам зараз не потрібно. Вони принесли нам форму дуже хорошу два комплекти, відповідно, кожен-свою в дуже хорошому стані і принесли дощовик, кепку».

Приблизно через два тижні, кажуть волонтери, на Схід повезуть черговий вантаж. Однак, допомогу збиратимуть далі і закликають до цього тернополян. Нагадаємо, приносити продукти та речі можна в Логістичний центр допомоги бійцям АТО, що на вул. Збаразька, 16, або зателефонувати на «гарячу лінію» за номером 097 20 55 055.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top