Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівники «Домобудівника» звинувачують екс-директора у рейдерському захопленні підприємства

Працівники «Домобудівника» звинувачують екс-директора у рейдерському захопленні підприємства

Ранок для працівників «Домобудівника» розпочався із конфлікту. Люди звинувачують екс-директора у рейдерському захопленні підприємства. За їхніми словами, він, будучи на посаді голови ліквідаційної комісії, прагне реорганізувати і розорити установу. А сьогодні ще й у приміщення «Домобудівника», кажуть його працівники, зайшли невідомі, які замінили замки і знищили інформацію із бази даних.

Так свого екс-директора називають працівники підприємства «Домобудівник». Оскільки три роки тому, будучи на керівній посаді, розповідають люди, замість того, щоби працювати, він привласнював чужі кошти. І, аби погасити заборгованість, яка назбиралась, кажуть, у них пішло чимало часу та зусиль.

ВАСИЛЬ ЧУПРОВСЬКИЙ, директор ТОВ «Домобудівник»

«3 роки була заборгованість по зарплаті. Ось є люди, вони скажуть, підтвердять. 1 000 300 заборгованість, 2 000 000 перед пенсійним, 1 000 500 – пільгові пенсії, 1 000 000 з гаком – бюджету, виконавчій службі – 3 000 000 з гаком, описане все майно, всі машини і причепи на штрафплощадці, контора 4 поверх завалився, стелі попадали і 3 все текло».

Зараз екс-директор повернувся, але вже як керівник ліквідаційної комісії, і його завдання реорганізувати «Домобудівник».

ЄВГЕН РОЖУК, екс-директор ТОВ «Домобудівник»

«9 числа були збори співвласників, де було прийнято рішення реорганізувати товариство «Домобудівник», тобто товариство з обмеженою відповідальністю в публічне акціонерне товариство. Для чого на зборах була обрана комісія по ліквідації, протокол подано у державну реєстраційну службу. Реєстраційна служба зареєструвала мене як голову комісії по реорганізації товариства».

Але виконувати свою роботу, каже Євген Рожук, йому перешкоджали працівники «Домобудівника», просто-на-просто не пускаючи його у приміщення. Тому він вирішив прийти о пів на шосту ранку разом із підмогою.

ВАСИЛЬ ЧУПРОВСЬКИЙ, директор ТОВ «Домобудівник»

«Десь чоловік 20, які понакидали капюшони на голови, порозкидали наших людей, газовими балончиками пшикали охорону, повиламували двері, незаконно захопили адміністративне приміщення, поміняли всі замки в кабінетах, в бухгалтерії, де зберігаються документи 70 років по зарплаті і вся база даних, що хотіли, постирали, що хотіли, знищили, зробили».

Такі дії працівники підприємства розцінюють, як рейдерське захоплення і висловлюють сумніви щодо легітимності призначення екс-директора на посаду керівника ліквідаційної комісії.

ВАСИЛЬ ЧУПРОВСЬКИЙ, директор ТОВ «Домобудівник»

ЄВГЕН РОЖУК, екс-директор ТОВ «Домобудівник»

«– Колектив просить, покажи реєстр учасників зборів, хто був присутній. 60,48 учасників зборів, коли там було всього-на-всього фізично в протоколі написано 51 чоловік. В той самий день, 9 числа, 9 березня, в нас тоже відбувалися збори, де є реєстр учасників зборів, які ми зараз дали всі списки, оригінали в суд, де було більше, як 48 процентів. Ну, не може бути 60,48 плюс 48 і дорівнювати 100. Явно, що підроблені документи. – Ви звертаєтеся в суд. Суд зобов’язує надати нас протокол, реєстр. Ми в даному випадку всі документи віддали державному реєстратору».

Повернення екс-директора нове керівництво «Домобудівника» пояснює так.

ВАСИЛЬ ЧУПРОВСЬКИЙ, директор ТОВ «Домобудівник»

«– Ми робити ремонт байковецького садку, в наслідок чого нам було виділено 11 участків землі, які були всі оформлені на дочку даного ліквідатора, Гербера Ольга Євгенівна. Ми зараз будуємо офісні приміщення по вулиці Шептицького, і де Рожук Євген Омелянович сам переписав договір своєю рукою, написав 5 000 гривень за 1 квадратний метр, де аналогічне приміщення «Тернопільміськгаз» продавав за 16 тисяч гривень. 142 тисячі умовних одиниць неофіційна частина. Колектив вимагає, щоб відчитався за ці кошти. А щоби не нести матеріальної відповідальності, ось і творяться такі речі».

ЄВГЕН РОЖУК, екс-директор ТОВ «Домобудівник»

«Дана сторона, опоненти подали в суд. Суд нехай і розбирається. Я коментувати то не буду. Суд хай розбирається».

Думку нового керівництва розділяють і працівники підприємства.

ЛЕСЯ БИКОВА, бухгалтер ТОВ «Домобудівник»

«11 гектарів землі. Чому така йде бійня? Тому що гектар землі в Тернополі в цьому мікрорайоні коштує від 500 до 800 тисяч доларів. Це йде бійня за землю. Вони зрівняють завод із землею. Це можете сказати відкрито і побудують житловий район».

Під свій контроль сьогоднішні події взяли правоохоронці. Кажуть, до суддівського розгляду займатимуть нейтральну позицію, але обіцяють зберігати громадський порядок й унеможливити зупинення роботи підприємства, про це у фейсбуці написав начальник міліції Олександр Богомол.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top