Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівники підприємства «Домобудівник» вимагають вирішення конфлікту

Працівники підприємства «Домобудівник» вимагають вирішення конфлікту

Конфлікт навколо підприємства, кажуть працівники «Домобудівника», свідомо затягують. І так звана реорганізація, яку повинен здійснити, за словами людей, екс-директор, означає цілковиту ліквідацію підприємства. А це, розповідають, призведе до того, що майже дві сотні працівників залишаться на вулиці.

ІВАН МАНЬКО, голова профкому ТОВ «Домобудівник»

«Допоможіть нам скоріше стати до роботи і запрацювати, щоби колектив вийшов з того стресового стану. Бо ми вже в стресовому стані з 11 червня, з четверга. Люди вже по кілька діб не спали, розумієте, не дай Бог, не доведи Боже, до чогось гіршого, бо люди готові вже йти до кінця».

11 червня, кажуть працівники, був тільки початок. Конфлікт же загострився цієї середи, коли близько 6 ранку в приміщення «Домобудівника» прийшов екс-директор із невідомими людьми у масках.

МИКОЛА ТКАЧУК, електрозварювальник ТОВ «Домобудівник»

«Він прийшов з адвокатом і з ним ще було два чоловіки. Він сказав, що хоче зайти в приміщення, ми йому сказали, 8 година ранку буде, прийде наш директор і зайдете, Омелянович. Через пару секунд тут появилося 20 молодиків в балаклавах, в спортивній формі і з ними був оцей чоловік, там матеріал є, подивитесь, відзнятий. Сказав, розкидай їх і ламайте двері. Нас, як пацанів, порозкидали, пшикнули балончиком».

Потім же була міліція і кількагодинні розбірки. Та після того – нічого. Люди обурені, що невідомі, які вчинили розбій на їхнє підприємство, залишаються непокараними.

ЛЕСЯ БИКОВА, бухгалтер ТОВ «Домобудівник»

«Поперекидали папки по зарплаті. В нас є архів, 70 років папкам, порвали папки, ми складали, рахували листки, коли був опис, перейшли по всіх шафах. Вони були з ноутбуками, їх було 5 чоловік. Міліція в них не вилучила ноутбуків, не перевірила їхніх речей, бо сказала, неправомірно. Нас правомірно захватили. Ми зайшли в 10 годині ранку, від 5 до 10, що вони робили в бухгалтерії, які документи вони забрали, ми не можемо сказати».

ВАСИЛЬ ЧУПРОВСЬКИЙ, директор ТОВ «Домобудівник»

«Де було зафіксовано на камерах, все стерто, як вони робили захват, і ми не знаємо, що твориться в «1С» бухгалтерському обліку, що вони попереставляли, постирали, що з документами, то ж 5 годин вони були в приміщенні незаконно. Колектив добивається одного: хоче спокійно працювати, мати робочі місця і захищає свою власність. Але вони стараються перевести, що це корпоративний спір, судові тяжби. А судові тяжби можуть бути роками. Люди не пояснять своїм дітям, що почекайте, будь ласка, місяць-два-три, потім будете їсти, харчуватися, поки ми доб’ємось правди».

Працівники запевняють, зверталися і до прокуратури, і до міліції. Але поки що конфлікт не вирішився. І люди залишаються без роботи.

НАДІЯ БАРАН, працівник ТОВ «Домобудівник»

«За що наші діти, за що мій син більше, як рік воював? За те нахабство, що воно робиться. За що чоловік, я, та дитина, ми тут працюємо, зараз без копійки сидимо. Бо немає, зарплати немає, не виплачують, бо паралізували».

Люди обіцяють, якщо у найближчі дні все залишиться без змін, вони діятимуть набагато радикальніше: перекриють дороги та палитимуть шини.На момент роботи нашої знімальної групи екс-директора Євгена Рожука на території «Домобудівника» не було. Проте, телеканал ІНТБ готовий висвітлити його позицію щодо даного конфлікту.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top