Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / ТНЕУ бігом відзначив початок I Європейських ігор у Баку

ТНЕУ бігом відзначив початок I Європейських ігор у Баку

У Перших Європейських іграх у Баку, що в Азербайджані, візьмуть участь 5 тернополян. Троє з них – студенти Тернопільського національного економічного університету. Щоб показати справжню підтримку, студенти та викладачі вишу пробігли легкоатлетичний крос. Ректор ТНЕУ, Андрій Крисоватий, каже, «Університетською милею» також хотіли нагадати тернополянам: спорт – запорука здоров’я.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор Тернопільського національного економічного університету:

«Наша велика університетська родина, це біля 2 тис. чоловік, планують здійснити цей пробіг від церкви Надставної до нашого центрального корпусу. Я стартую разом з командою і думаю, що добіжу до саме фінішу. Сьогоднішній девіз такий нашого забігу: хто дружить зі спортом – той дружить із ректором».

Неодноразовий учасник Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та України Олександр Оболончик біг «Університетську милю» вперше. Каже, цю дистанцію здатен підкорити будь-хто, головне – обрати правильний темп.

ОЛЕКСАНДР ОБОЛОНЧИК, учасник «Університетської милі»:

«Ну це одна миля. Це приблизно півтора кілометра. В принципі, це доступна дистанція для всіх людей, навіть для непідготовлених. Якщо бігти в помірному темпі, звичайному для кожної людини… тут підбирає кожен під себе,  пробігти дистанцію можна дуже легко. Це просто забіг масовий. Це без переможців, це для підняття фізичного духу населення».

Ректор вишу, як і обіцяв, після оголошення старту очолив «Університетську милю». Інші ж учасники розподілилися по-різному: одні бігли командно, для інших ж метою була перемога.

ІРИНА, учасниця «Університетської милі»:

«То завжди корисно. Такий любітільський біг. Я займаюся спортом професійно, так що то для мене нічого особливого немає. Але для людей, які не займаються, це дуже добре».

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top