Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відбудеться чемпіонат із футболу серед української діаспори

У Тернополі відбудеться чемпіонат із футболу серед української діаспори

Українці, що проживають в Іспанії, Польщі, Білорусії, Румунії та Угорщині, на три дні завітають у Тернопіль, аби позмагатися за першість у футбольному діаспорному чемпіонаті, який, за доброю традицією, в нашому місті проводять уже вчетверте.

ІГОР БОКІЙ, представник ГО «Четверта хвиля»

«Ми маємо можливість дійсно проявити свою солідарність з нашою історичною землею, привозячи сюди діаспорних українців з Іспанії, Польщі, Білорусії. Будуть в нас дебютанти – українці з Угорщини. Ну, і минулорічні переможці. Це футболісти, котрі представлятимуть кольори і прапори Румунії. Етнічні українці, котрі раз на рік приїжджають до України, котрі раз на рік власне з такою спортивною місією опиняються тут».

Організатор Ігор Бокій каже, не зважаючи на те, що їх розділяють тисячі кілометрів, серцем вони завжди зі своєю етнічною Батьківщиною.

ІГОР БОКІЙ, представник ГО «Четверта хвиля»

«Враховуючи навіть той шалений тиск, будемо говорити, військові дії з боку північно-східного сусіда, котрий ніяк не вгамується. Але ми на тлі цих всіх подій все-одно мусимо показати свою солідарність, мусимо показати, що ми є з вами. Ми є з вами в санкційній, економічній боротьбі. Ми є з вами в гуманітарній допомозі. Ми є з вами по якихось культурних програмах, освітянських, духовних і, безумовно, ми є з вами на спортивній ниві».

У Тернополі футбольний чемпіонат серед команд української діаспори триватиме з 4 по 6 червня. Участь у змаганнях візьме й тернопільська команда ветеранів.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

«4 числа о 10 ранку буде на центральному стадіоні урочисте відкриття змагань. Опісля урочистого відкриття розпочнеться перший матч Румунія-Білорусія. Решта матчів об 11 годині будуть проводитися на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи в парку «Топільче» та на футбольному полі Педагогічного університету. Завершиться наш турнір 6 червня о 17.00 фіналом, в якому, сподіваємось, що дві найдостойніші команди покажуть найкращу гру».

Прикро, кажуть організатори, що чимало команд, зокрема з Америки, Канади та Придністров’я, приїхати в Україну не змогли через фінансові проблеми. Але надіються, що ситуація зміниться наступного року, й чемпіонат розширить свої горизонти.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top