Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі протестували проти високих тарифів

У Тернополі протестували проти високих тарифів

Ходою із Площі Героїв Євромайдану вчора тернополяни рушили на народне віче, що відбулось біля пам’ятника Степанові Бандері. Ініціатором такого маршу протесту стало Всеукраїнське об’єднання «Свобода». На думку організаторів, сьогоднішня тарифна політика приведе країну та її жителів до бідності, а поки цього не сталося, терміново потрібні зміни.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

«Тарифи, які зараз продукують населенню, це є вбивчі тарифи. Ми розуміємо, що восени, як населення отримає платіжки на опалення, то ми просто ніхто не виживе. Навіть не те, що ми говоримо про простих людей, які на пенсії, скажемо, яких обманюють зараз субсидіями, ми говоримо про підприємців, ми говоримо, скажемо, про середній клас. Країна опущена, скажімо, доларом опущена, всіма оцими речами, які ми маємо. Знищені пільги для пільговиків, чорнобильці, афганці і інші. Це є велика біда».

ОЛЕГ СИРОТЮК, член ВО «Свобода»

«Коли впроваджувалися нові тарифи, всьому народу сказали з екранів телевізорів, що ми кожному з вас надішлемо листи, як оформлювати субсидії. Це величезний цинізм теперішнього уряду: сказати всій нації, що ви за межею бідності. Тому що субсидія в усьому світі – це та допомога держави, яка надається сім’ям, родинам, які перебувають за межею і не можуть виживати в тих умовах. Багато чисельне віче, мітинг і хода демонструє те, що люди на Тернопіллі, по всій Україні не будуть мирися з тою політикою, яка зараз відбувається».

Ще однією з обов’язкових вимог Всеукраїнського об’єднання «Свобода» є видобуток і використання виключно українського газу. Оскільки, за словами лідера політичної партії, необхідний газовий ресурс в країні є, та його використовують не належним чином.

ОЛЕГ ТЯГНИБОК, голова політичної партії ВО «Свобода»

«Газ власного видобування, якого є достатньо, має іти на потреби людей. Це призведе до серйозного зменшення в декілька разів, зменшення цін на газ і на житлово-комунальні послуги. Ми вимагаємо, щоби ні в якому випадку в Україні не відбулася приватизація, наголошую, стратегічних і прибуткових підприємств. Ми протестуємо проти намагання теперішньої влади, яка теж обіцяла зовсім інше на Майдані, продавати землю сільськогосподарського призначення. Ми категорично протестуємо проти спекуляції на темі війни».

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України

«Нам не зрозуміло, чому газ власного видобутку є дешевий. І «Укргаз» мені, депутату, офіційно дало звернення, що газ коштує 1600 гривень за 1000 кубів, а в Росії ми купуємо за 248 доларів, це – 5600 гривень, а населенню газ відпускається по 7200. Тобто, ця велика колосальна різниця, чому отак є? Чому це падає тягарем для простого українця, який сьогодні ледь-ледь виживає. Ми сьогодні за межею бідності. Ми практично найбідніша нація в центрі Європи, яка має найбільші з ресурсів».

Всеукраїнська акція «Ні – тарифному терору», крім Тернополя, відбулась і в інших містах України.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top