Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У червні у Тернополі відкриють нову тролейбусну лінію

У червні у Тернополі відкриють нову тролейбусну лінію

Уже найближчим часом у Тернополі будуть три нові тролейбусні лінії. Їх побудову розпочали, щоб розвантажити рух і дати змогу жителям нашого міста пересісти на економніший та екологічніший транспорт. Так, за першим новим маршрутом тролейбус планують запустити уже з 27 червня.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Ми, звичайно, планували до кінця травня вже побудувати і запустити чи пропустити рух по цих нових лініях побудованих, але у зв’язку з тим, що погодні умови, у зв’язку з тим, що ряд інших все ж таки дійсно об’єктивних факторів, не дали змоги. Я думаю, що 27 червня вже будуть по одній з побудованих ліній тролейбуси курсувати. Ця лінія, яка є Корольова, Сахарова, Купчинського. Це 9 тролейбусний маршрут».

Побудова двох інших тролейбусних ліній, кажуть у міському управлінні транспорту, на черзі.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Це буде вулиця Бережанська, Лучаківського, Будного і Тролейбусна. Планується її завершити до початку місяця вересня. Третя лінія також буде будуватися. Це вулиця Лесі Українки. І якщо їхати в сторону Об’їзної, то з Лесі Українки направо Протасевича, направо по Довженка і, відповідно, на вулицю Лесі Українки. Дуже величезний ми тим самим охопимо цей мікрорайон Східного масиву».

У планах також побудова тролейбусної лінії на вулиці Бродівська, але тоді, кажуть в управлінні транспорту, маршрут доведеться прокласти і у село Біла, яке вже десятки років обслуговується містом. Як зробити так, щоб рух туди не був збитковим, розповідає Ігор Мединський, вони поки що думають.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top