Ви знаходитесь: Головна / Новини / Військово-патріотичний вишкіл «Вільні люди» відбудеться на Тернопільщині

Військово-патріотичний вишкіл «Вільні люди» відбудеться на Тернопільщині

З 6 по 12 липня в Теребовлі триватиме військово-патріотичний вишкіл «Вільні люди», який організовує «Самооборона Майдану Тернопільщини». Взяти участь у ньому мають можливість всі бажаючі віком від 16 до 40 років.

Опанувати основи тактичної підготовки та домедичної допомоги, орієнтування у лісі та місті можна буде на Тернопільщині протягом 6 днів. У Теребовлі відбудеться військо-патріотичний вишкіл «Вільні люди». Своїми знаннями з учасниками поділяться військові та інструктори, які мають досвід роботи в зоні АТО.

ІВАН КОВАЛИК, голова «Самооборони Майдану Тернопільщини»: 

«Мета цього табору – це національно-патріотичне виховання на основі військової підготовки. Вимогою часу є саме військова підготовка і надання таких базових вмінь, навичок для населення».

Іван Ковалик розповідає, подібний захід проводять не вперше. Зокрема на Тернопільщині відбулися змагання «Сокіл» («Джура») та гра «Легенда УПА». Крім того, військові навички здобули вже близько 300 вчителів допризовної підготовки зі всієї області та старшокласники Теребовлянського району. Голова «Самооборони Майдану Тернопільщини» розповідає, ідея організації подібних змагань зародилася після Революції Гідності.

ІВАН КОВАЛИК, голова «Самооборони Майдану Тернопільщини»: 

«Тернопільські сотні – це були, умовно, дві сотні, чотирнадцята і п`ятнадцята сотні. «Вільні люди» вони були названі. Це було таке зібрання громадських організацій, які займаються національно-патріотичним вихованням: ПЛАСТ, Молодіжний націоналістичний конгрес, Спілка української молоді, Файні мандри (туристи). І ми вирішили умовно назвати свої сотні, узагальнити, «вільні люди». І після того, коли Майдан закінчився, ці люди повернулися в Тернопіль, і вони стали основою для побудови громадської організації «Самооборона Майдану Тернопільщини». І ми вирішили такий табір символічно назвати цією назвою «Вільні люди».

Для участі у таборі потрібно заповнити онлайн-анкету на сайті www.samooborona.te.ua.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top