Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / В місті ремонтують одразу три бульвари

В місті ремонтують одразу три бульвари

Ремонтні роботи на бульварі Дмитра Вишневецького на стадії завершення. Незабаром, пішохідна та відпочинкова зони, фонтан, дитячий майданчик та освітлення милуватимуть жителів та гостей міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Практично повністю облаштовані пішохідні доріжки. Зараз тільки доробляються заходи до окремих будинків. Облаштоване вуличне освітлення, якого там раніше не було. Зараз ведуться підготовчі роботи по облаштуванню великого дитячого майданчика. Чаша фонтану вже практично готова, її зараз облаштовують композитними матеріалами».

Бульвар Данила Галицького ремонтують вже третій рік, оскільки заплановані роботи розділили на три черги. Зараз там доробляють пішохідні зони, які з’єднають бульвар з вулицею Лесі Українки. За словами Сергія Надала, до Дня міста роботи завершать. Але найбільших змін зазнає бульвар Пантелеймона Куліша.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Буде повністю зроблена нова пішохідна ділянка, облаштовані нові місця для відпочинку, нові зелені насадження, лавочки. Роботи зараз розпочалися зі сторони церкви і будуть вестися в напрямку до зупинки автомобілів, до вулиці Симоненка. Ми однозначно цей об’єкт не встигнемо завершити до святкування Дня міста, оскільки, дуже великий об’єкт, дуже багато робіт. Але до Дня міста ми хочемо встановити там дитячий майданчик, який буде стояти там поруч з церквою, поруч школи буде встановлений новий спортивний майданчик під відкритим небом, такого плану, який є на острівку Чайка, такий самий буде там».

Далі триватиме робота по реконструкції бульвару, тобто мощення пішохідних ділянок, освітлення тощо. За словами міського голови, до кінця вересня роботи на бульварі Куліша будуть завершені.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top