Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / В парку «Загребелля» кипить робота

В парку «Загребелля» кипить робота

«Загребелля» – найбільший з 5 тернопільських парків, донедавна був і найбільш захаращеним. Однак, зараз, його територію неподалік 3-ї міської лікарні не впізнати. Хащі зникли, а замість стежок – вимощені бруківкою доріжки.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Тут є дуже багато, буде, доріжок. З них також буде, біля кілометра, доріжка для велосипедистів. Багато буде лавок. Можна побачити всю красу парку «Загребелля». Тому, що тут є унікальні дерева, і є буковий гай, і є оцтові дерева, і є коркові дерева».

В парку росте багато унікальних рослин та дерев. Всі вони сприятимуть, пояснює Олег Соколовський, фізичному та моральному оздоровленню тернополян. До прикладу, численні буки «Загребелля», допоможуть в лікуванні захворювань дихальний шляхів. А альтанка посеред лісу, подбає про психологічне розвантаження відвідувачів.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Крім цього, що ми робимо доріжки і, що можна буде пройти в «Парк здоров’я» спокійно, собі врівноважитися, ми будемо ставити перголу. Пергола чим цікава? Вона буде стояти над обривом. Що дає цей обрив? Ми її ставимо над обривом і парк «Загребелля» відкривається у всій своїй красі. Людина зможе просто сидіти і споглядати на цю красу. Відповідно, вона очищається, знімається негативна енергія, проходить дефрагментація мозку і людина оновлена, може щось творити».

Наразі, на охоплених 9-ти гектарах території парку роботи вистачає. Однак, найближчим часом при вході до нього з’явиться арка. А трохи згодом дитячий та спортивний майданчики.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top