Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В Тернополі навчають танцювати тих, кому за 40

В Тернополі навчають танцювати тих, кому за 40

Енергії у пані Тамари вистачає на трьох, на заняттях з танців вона вже втретє. А ще ходить на фітнес та планує відвідувати комп’ютерні курси.

п. ТАМАРА:

«Танцевать люблю. Я еще и пою. Они вот тут танцуют, а я пою. Зашкаливают эмоции. Танцуешь и хочется петь и танцевать. Перед тем, как сюда идти, я пела, целый час».

Подбати про фізичне та психологічне здоров’я пані Тамари та інших тернополян, кому за сорок, взялися активісти місцевого «Об’єднання «Самопоміч».

ПАВЛО БОЙКО, активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Займаються вони уже на протязі двох місяців, є результат, вивчають європейську програму танцювальну і латиноамериканську. В програмі: повільний вальс, танго, ча-ча-ча, румба, джайв – такі напрямки вивчають. На початку репетиції у них відбувається розминка, потім вивчення рухів і їх вдосконалення».

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Мета таких проектів, крім, власне, оздоровчої, це консолідація тернопільського суспільства. Адже, в процесі занять, люди не просто займаються спортом, а знайомляться між собою, спілкуються десь, обговорюють якісь суспільно-важливі проблеми. Відповідно, це допомагає формувати громадянське суспільство».

Заняття з танців проходять щосереди, однак відвідувачки кажуть, при можливості, ходили б частіше.

п. ГАЛИНА:

«Активність, вона приходе вже, коли починаєш працювати, можливо, вдома і не такий активний, але вже як входиш в гурт, починаєш знайомитися, свою позитивну енергію приносимо, всі проблеми залишаємо завжди вдома, і, звичайно, тоді йдеш такий піднесений і хочеться ще раз прийти, ще раз прийти».

п. ЛІЛЯ:

«Наш колектив такий різноплановий, різновіковий, але ми тут всі веселі, життєрадісні, емоційні і з позитивними емоціями повертаємося додому. І маємо що вдома ще повторити».

Школу танців для тих, кому за сорок започаткували нещодавно, тому місця для бажаючих ще є. Записатися на заняття можна за телефоном: 52-27-27 або ж у офісі «Самопомочі», що на вул. Руська, 52.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top