Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернопіль приїхали херсонські депутати

В Тернопіль приїхали херсонські депутати

ОЛЕГ АКІМЧЕНКОВ, депутат Херсонської міськради:

«Закохався у ваше місто. Потому что, честно,первый раз в городе, и увидел красоту: парк, озеро, детки. Ну, классный город, и чистый. Дальше мы не ходили на окраины, обманывать не буду. Но то, что мы видели: вокзал, центр, парк, озеро. Просто супер. Буду своего мера теперь мучить, есть, что ему рассказать о Тернополе».

Між Тернополем та Херсоном більше семисот кілометрів. Однак, єднають міста схожі проблеми та спільне бажання розбудови України. З цією метою, в рамках грантової програми, депутати двох міст зустрілися аби обмінятися досвідом.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Проблема, так само в Херсоні, як є в Тернополі, стихійна торгівля. Просили вони від нас поради, інформації, як ми з цим боролися. Ми розповіли про створення комунального ринку. Про те, як забрали торгівлю з вулиці Шептицького. Також приємно чути про те, що в Тернополі краща ситуація з малими архітектурними формами  і, тобто, політика та, яку має міська рада, стосовно забрати малі архітектурні форми з центральної частини міста, залізничного вокзалу, вона є виправданою і правильною. Така ж сама ситуація йде по всій Україні».

Упродовж трьох днів тернопільських та херсонських депутатів чекають тренінги та семінари на тему ефективної роботи. Під кінець візиту, гостей з Півдня чекає культурна програма.  Вони відвідають Зарваницю, та побачать найкрасивіші місця Тернополя та області.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top